fenerbahçe

hepsi | bugün   13 entry   -

0

türkiye'nin 3 büyük takımından bir tanesi.4 yıldızı 2 takımından biri.(diğer takım galatasaray)
en fazla taraftara sahip türk takımı.2018-2019 sezonunda son sıralarda yer bulsa da yine de başarılı ve disiplinli bir takımdır.

0

fenerbahçe bir spor kulübü olarak 1907 tarihinde kurulmuştur. futbolun yani sıra basketbol voleybol atletizm boks yelken hemen hemen tüm spor branşlarında ülkemizi temsil etmektedir . şu an ki başkanı satın ali koctur . ayrıca 19 şampiyonluğu bulunan bu takım şampiyonlar liginde çeyrek avrupa liginde ise yarı final oynamıştır efsane futbolculara sahip olan bir takımdır bunlardan lefter rıdvan aykut ilker ve alex sadece bir kaç örmektir erkek basketbol takımı euroligte şampiyon olmuş bir takımdır

0

fenerbahçe futbol takımı türkiye süper liginde 4 büyük takımdan bir tanesi olarak söyleyebiliriz. en fazla taraftara sahip ve 3 yıldız takmış takımdır. türkiye'de tek 4 yıldızlı takım galatasaray futbol takımıdır. bu sene durumları çok kötü durumdadır.

0

10 yaşında olan taraftarın hala şampiyonlar müziğini duyamaması

0

renkleri sarı laciverttir.

0

sarı lacivert renkleriyle oluşan forması,kanarya sembolüyle bilinen türkiye'nin 1907 yılında kurulmuş profesyonel futbol takımıdır. fenerbahçe spor kulübü, futbolun dışında basketbol,boleybol,kürek,atletizm, yüzme...gibi branşlarda da yer almaktadır. ülkemizi temsil eden sporcularıyla güzel başarılara imza atmayı amaçlamaktadır. bugünkü başkanı sn. ali koç'tur.

0

fenerbahçe şu anda ülkemizde bulunan en eski futbol takımlarından spor kulüplerinden birisidir. yani basketbolda da futbolu da çok iyi seviyededir .başka branşlar da vardır .ama şu anda fenerbahçe futbol kulübü ligde 13 sıradadır 26 maç oynamış ve 31 puanla lig'in 13 sırasındadır.

0

kuruluş tarihi 1907 dir

0

kaçıncı kümede oynadığını unuttuğum futbol takımıdır.

0

1907 de necip okaner, ayetullah bey, ziya songülen tarafından kurulmuştur.
futbolda son 4 sezondur oldukça başarısız olan, basketbol da ise çığır açan çıkışıyla avrupa devlerinden euroleague şampiyonu olmuştur.

0

ülkemiz spor kulüplerindrn biridir. çok köklü bir kulüptür. fotbol takımı daha ön plandadır. futbol takımının bu yıl ki hali ise haraptır.

0

1907 yılında kurulmuştur 3 büyük takımdan birisidir rengi sarı-laciverttir. ziya songülen tarafından kurulmuştur.

0

fenerbahçe türkiye u19 elit ligi a 2018 2019 yılında 34 maçta 51 puan ile şu anda liginde 18 takım arasında 5. sırada olan bir futbol takımıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.