evde bakılması gereken hayvan

hepsi | bugün   6 entry   -

2

bence eğer bahçe varsa köpek beslenebilir,apartman dairesinde zor oluyor,kedi de beslemem,konuşan bir papağan olabilir ya da büyükçe bir akvaryumun içinde çeşit çeşit balıklar.

0

yaratılışı gereği evde yaşayabilecek hayvanlar eve alınmalıdır. küçücük apartman dairelerine hapsedilen hayvanlara yazık oluyor bazen. kaş yapalım derken göz çıkarabiliyoruz.

0

evde yaşayabilecek sadece civciv görebiliyorum veya balık onların bakımını bildikten sonra evde yaşamasında herhangi bir sıkıntı yoktur.

0

ben balık besliyorum sesi yok ortalığı kirletmesi yok çıkartıp gezdirmesi yok o yüzden kimseyi de rahatsız etmiyor. bakımı kolay sadece haftada %10 %20 dinlendirilmiş su değişimi yapıyorum birde ara sıra çıkarıp motorunu temizliyorum o kadar.

0

daha önce baktığım hayvanlardan yola çıkarsam akvaryum balıkları gayet terapi şeklinde ama suyun sürekli değişimi olayını da sevmek lazım. muhabbet kuşu üç tane besledim sonunda pes ettim. sürekli ilgi isteyen sevilmek isteyen minik yaratık. son olarak da kedi besledim hatta sokak kedisiydi. evde birebir kalmasa da beraber de uyuduk, beraber de yedik ve çok soğuklarda hep peteğin yanındaydı. en üzüldüğüm ve özlediğim de kedi, pamuk kedim.

0

bir seyahate veya evden uzun süre uzaklaşacağımız zaman evde yanlız başına kalan ve başının çaresini biri olmadan bakamayan evcil ve evcil olmayan ama ev ortamında bakılan kafeste veya başı boş olan canlılardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler