evcil hayvan bakımı

hepsi | bugün   3 entry   -

1

büyük bir kararlılık ve sorumluluk gerektirerek(zaman, para, ilgi) yeni bir dost kazanmamızı sağlayan eğlenceli bir aktivitedir.

0

evcil hayvan beslemek sabır zaman en önemlisi hayvan sevgisi olmalı insanın içinde bizim bir papağannımız vardı. ilk zamanlar güzel geldi ama ondan sonra ona fazla ilgi göstermeyince küsüyormuş kafesini dagıtıyor. bide her gün temizlemek lazım kötü kokuyor hem masraf hem özen göstermek hem sabır sevgide önemli o yüzden hayvanları bi hevesle alıyorlar sonra ya dışarı yada götürüp birine veriyorlar ondan sonra hayvan bunalıma giriyor ölüyor. o yüzden herkezde hayvan sevgisi olmalı ama bakabilen beslemeli evinde hayvan onun yerine balkona bir tas su biraz ekmek koysan daha çok hayvan gelip yer ve onları izlemek daha güzel insan gibi hayvanlarda özgür olmalı ben bu yüzden evde meslemektense hayvan severlere mama başka ihtiyaçlarına yardım edilmeli bence.

0

sanıldığı kadar zor olmamakla birlikte yapılmaya başlandığında sorumluluktan çok sevgi alış-verişine dönüşür. yaptıkça mutlu olursunuz ve sizi daha sakin, hoşgörülü, sorumluluk sahibi bir insan yapar. bir evcil hayvana bakmaya başladığınızda dışardaki hayvanlara bakış açınızda değişir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.