ergenlik dönemi

hepsi | bugün   6 entry   -

1

kişinin hem kendisi hem de aile büyükleriyle kavgalı olduğu bir başkaldırı dönemi karakter oturtma dünya görüşü oluşturma dönemi bu dönemde anlayışla karşılamak lazım bazı şeyleri.

3

kişinin vücudunun değiştiği bir dönemdir. bazı insanlar bu değişim sürecinde çok sinirli ve agresif olabilir. bazı insanları ise hiç etkilemeyebilir.

0

ergenlik dönemi herkezin geçirdiği bir dönem erkeklerde özellikle çok sinir bozucu ve asabi geçer hatta bazılarında bu kalıcı olarak kalabiliyor.

0

soyut düşüncenin geliştiği bir dönemdir. altın çağ olarak da bilinir. insanın zihinsel olarak tam olarak olgunluğa eriştiği dönemdir. gerisi de kişiye kalmaktadır. çalışan, daha da gelişir. çalışmayan o dönemde kalır. hatta geride.

0

kılının, tüyünün, sakalının çıktığı, bedensel olarak bazı bölgelerin büyüme olayı ve ciddi sivilcelenme, bunca değişimi kaldıramayan zayıf bünye. çocukluktan gençliğe geçiş evresi ve aileye çektirilen kutsal çile süreci.

0

baya baya çileli, zor bir dönem. vücutta ciddi anlamda değişme oluyor. sivilce sorunsalı kaçınalamaz bir durum oluyor cilt aşırı derecede yağ sentezlediği için. şöyle güzel bir yanı var, bu evreden sonra artık büyümüş ve yetişkinliğe erme noktasında buluyor insan kendini..

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.