eleştirmek

hepsi | bugün   13 entry   -

2

insanların bir şeyi yapan birisini yanlış yada kendisine karşı iyi yapmadığını yanlış yaptığını söylemek için yaptıklarıdır.

0

bir düşünceyi, görüşü, fikri, şarkıyı, sanat eserini, tarihi dokuyu, aileyi, kişiyi, davranış ve durumları kendisine uymayan şekilde düşünenlerin olumlu/olumsuz hadleri olmasa da gerçek doğruluğunu belirtme hissiyatı.
-beni eleştirebilirsiniz bu en doğal hakkınız, eşeğin anırması aslanın ne kadar umrunda olur onu bilemem.
bu söz oldukça efsane cevap gereksiz eleştiri yapanlar için.

0

yerinde görülmeyen düşüncelerin ve eylemlerin doğruluk ya da yanlışlığını ortaya çıkarmak, gerçek değerini belirtmek üzere onu inceleyip belirtmek.

1

bir konuyu bir olayı yada kişiyi olumlu veya olumsuz olarak tenkit edip eleştirmek haklı olduğunu kanıtlamak

0

bir düşünceyi bir yargıyı ele alıp değerlendirmek.

0

bir kişi yada konu hakkında yorum yapmak.

0

bir durumu olumlu olumsuz yönleriyle değerlendirmek. en çokta şu evlere gidip yemekleri eleştirmeleri var. bence saçma.

0

bir durumu, olayı veya birini iyi veya kötü tarafını yorumlamaktır ama arkadan konuşmak gibide olabiliyor bazenleri insanlar arasında sorun açıyor o yüzden ben yapmıyorum genellikle.

1

bir insanın yaptığı davranışları başka insanın değerlendirmesi sonucu vardığı şeyleri kişiye söyleyerek, uyardığı cümle dizileridir.

0

bir kişi hakkında yorum yapmak.

0

araştırma bazen iyi yönlü olurken bazen de kötü yönleri vardır iyi yönleri dost acı söyler ve onun beğenmediği ya hoşuna gitmeyen bir kişi hakkında yorum yapma uyarma

1

bir insanı iyi ya da kötü şekilde değerlendirip, yargılamak anlamında kullanılan kelimelerdir. yapıcı olması insanlar için daha iyi olur.

0

bir konu hakkındaki kişisel düşünceleri dile getirmek . ayrıntı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.