ekşi sözlüğün abartılmış bir yer olması

hepsi | bugün   7 entry   -

0

genelde insanlar burda yazı yazmak ve entry girmek için deliler gibi sıra bekleyip 3 4 belkide 5 sene yazarlık başvurularının sonuçlanmalarını bekliyorlar, fakat ekşi sözlük bence abartılmış balon bir yerdir, zaten siteye girip 2 3 entry okuyunca da içeriklerin kalitesinden gayet anlaşılabilir.

1

kendini bir 'şey' sananların yeri.. çok takılmamak lazım

0

ekşi sözlük de ben birkaç kez bir şeyler aradım .güzel yorumlar da var. ama herkes için geçerli değil .yani saçmalayan insanları da var .sadece yazı yazmak amaçlı olan insanlar .bence de çok abartılmış bir yerde olduğumu düşünüyorum.

0

hangi konu ile ilgili bir şey ararsam genelde olumsuz yorumlarla dolu olan, o yorumlara rağmen hala aynı davranışları ve düzeni devam ettiren insanların toplandığı bir platform.

0

hoşuma gitmeyen bir sayfa. bazen seviye derecesi oldukça düşüyor. konuyla alakasız yorumlar giriliyor. arada bir düzgün yorumlara da rastladığım oluyor. ama daha çok saçmalayan insanların bulunduğu bir yer olarak görüyorum.

0

ekşi sözlük'e yerden yere vurabiliriz ama başarı bir sözlük olduğu anlamına gelmez.zaten sanıldığı gibi kötü bir sözlük değil.sözlük kültürünü yaşatan geliştiren ve zirvede olan sözlük. evet içerisindeki bir kaç yazar saçmalayabilir. ülkemizdeki ünlü isimler belli bir dönemde gelip ismini andığımız platforma katılması bile sözlüğün ne kadar güçlü sosyal medya aracı olduğunu dile getiriyorsak ekşi sayesindedir.

0

ilk çıktığı zamanlardaki popülerliği ve kaliteli yazarların kalmadığı, zamanla aşinalıktan dolayı hemen hemen her konuya, küfürlü, saymalı sövmeli yorumlarla iticilik katıldığından abartısı kalmadı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.