ekrem imamoğlu'nun istanbul büyükşehir belediye başkanı seçilmesi

hepsi | bugün   5 entry   -

1

31 mart 2019 yerel seçimlerinde ortaya çıkan sonuç. istanbul ve türkiye için yeni bir başlangıç. 2023 için ekrem imamoğlu ayrıca cumhurbaşkanlığı sürecindeki ilk büyük sınavını başarıyla verdi.

0

31 mart 2019 yerel seçim sonuçlarına göre şimdilik belediye başkanı olarak görünüyor. sandıklar hala bitmedi ve bittiğinde de sonuç aynı olduğu takdirde muhtemelen yeniden sayım yapılacak ve ysk kararı ile en net çarşamba günü belli olacak bir durumdur.

0

beylikdüzü belediye başkanı olmaktan öteye geçilemeyen bir seçim süreci sonrası hala mazbatayı alamadığı gibi istanbul büyükşehir belediye başkanı olarak anamıyorum kendisini. ysk son cevabına göre netleşecek durumdur.

1

açıkçası kimsenin tanımadığı, bilmediği bir insanın bir anda ortaya çıkıp 2-3 ay gibi bir süreçte başta iktidar partisinin en önemli isimlerinden biri olan binali yıldırıma karşı başa baş veya kesinleşmese de fazla oy olması bir başarıdır.

0

ysk verileri göre seçilmiş kişidir. fakat yetki belgesi verilmeden bazı girişimlerde bulunmasını doğru bulmadım. seçimlerin iptal kararı çıkarsa daha da büyük farkla seçileceğini düşünüyorum.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.