ekrem imamoğlu'nun cumhurbaşkanı olması

hepsi | bugün   11 entry   -

0

olabilir lakin bu işler basamak basamak ilerler. mevcut ilçesinde başarılıydı, büyükşehirde de başarılı olursa, sonrasında meclise girebilir bence

0

uzun vadede cumhurbaşkanı olması muhtemeldir. bu seneki başarısı yadirganamaz bir başarıdır. eninde sonunda daha da ileri yerlere gelecektir.

0

çok zor bana göre. istanbul halkı eminim ki dört sene sonra kendileri isteyerek belediyelerini değiştirecektir. değil cumhurbaşkanı olması milletvekili bile olamayacaktır. izmirin halini görüyoruz. ne zaman chp belediyesinden fayda gelmiş ki şimdi gelsin?

0

bence istanbul belediye başkanlığı görevindeki icraatları bunu belirleyebilir.ilerisi için umut veriyor olarak görünebilir fakat istanbul sınavını geçebilecek mi herkes olarak merak ediyorum.

1

imkansız değildir. zaman gösterir. yaptıklarına bağlıdır. yine millet seçer..

0

istanbul gibi büyük bir metropole hizmet edilme durumunu görmeden cumhurbaşkanlığı gibi büyük bir mertebeye şimdiden gelme ihtimalini düşünmem mümkün değil

0

türkiye de öyle bir kurum yok maalesef. cumhurbaşkanlığı olan ülkelerde olabilir alakadar etmez.

1

önemli olan halka kendini sevdirip kabul ettirmesidiir. cumhurbaşkanı olur mu bilinmez. ama önünde uzun bir yol var bunun için. zaten kendisinin böyle bir iddiası ya da hedefi olmayabilir bile.

0

ekrem imamoğlu cumhurbaşkanı evet olabilecek bir kapasitede insan bunu da zaman gösterecek tabii ki şu anda belediye başkanlığı gibi çok önemli bir fırsat geçti eline bunu iyi değerlendirmesi gerekli.

0

olur, çokta güzel olur. ama bu işler aniden olacak şeyler değil. ilçe belediye başkanıydı il başkanı oldu, ilerleyen zamanlarda kendini daha da geliştirip cumhurbaşkanı bile olabilir. kesinlikle olmalı da..

0

adaylığını bırakan kimsedir chp'nin genel başkanı ekrem imamoğlunun seçilmesi taraftarıydı istanbul belediye başkanı herkes için hayırlısı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.