ekrem imamoğlu

hepsi | bugün   14 entry   -

4

beylikdüzü belediye başkanı iken, istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olarak gösterilen kişi. oldukça sakin ve güven veren bir yapısı var.

2

chp partisi'nden istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.halk insanı.kadın ve çocukların çok sevdiği ,değişik bir çekim gücü olan başarılı bir başkan.

2

beylikdüzünde çalışmalarına şahit olduğum belediye başkanı ve istanbul belediye başkan adayı. istanbula iyi geleceğini düşünüyorum. bu bir adım olmalı. genel seçimlere kadar chpyi bu adam kurtaracaktır.

3

ekrem imamoğlu,cumhuriyet halk partisi istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ve görevdeki beylikdüzü belediye başkanı.işini hakkıyla yapanlardan,kazanmasını umuyorum.

2

ekrem imamoğlu, şu anda 2019 yılı 32 mart pazar günü yapılacak olan seçimde chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayıdır.

1

seçimi kazandı gibi görünüyor. hayırlı olsun.

2

istanbul büyük şehir belediye başkan adayı.

2

chp' nin ibb adayı idi. seçimi de kazandı. lakin seçimle ilgili bir sürü akıl almaz şeyler ortaya çıktı. ortaya çıkanlar tam bir komedi. bakalım neler olacak?

1

resmi olmayan sonuçlara göre 31 mart yerel seçimlerinde istanbul büyükşehir belediye başkanı olan eski beylikdüzü belediye başkanı.

0

ekrem imamoğlu'nu çözmek mümkün değildir. seçimi kazanmadan kendisini istanbul büyük şehir belediye başkanı yapan, soru soranlara soruyla kızarak cevap veren, konuştuğu kişileri aşağılayan devamlı karakter değişikliği gösteren karanlık bir belediye başkanı adayı olarak görüyorum. yalan ve iftira ile algı oluşturup, mahsumiyet göstererek seçmeni kandırmaya çalışan uyanık ama millet tarafından fark edilen çok tehlikeli bir kişiliktir. oy için terör örgütlerine mersiyeler yazan onları kandırıp makama oturup gelirine gelir katmak isteyen uyanık biridir.

0

31 mart seçimlerini kazanan, mazbatası verilen ve görevinin başındayken tekrar mazbatası alınıp, yeni seçim sürecine girilmesine neden olan istanbul büyükşehir belediye başkanı / adayı.

0

23 haziran seçimlerinde de aynı sonuçla karşılaşacağını düşündüğüm, 31 mart seçim mağduru, mazbatasını gösterip geri aldılar.

1

ekrem imamoğlu chp ve iyi parti tarafından istanbul büyükşehir adayı olarak çıkartılmıştır. ilk seçim iptal edildiği için 23 haziran da tekrar bir şeçime girecekler.

0

adam kelimesinin 2 sozcuge acilmis hali

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.