ekrem imamoğlu

hepsi | bugün   9 entry   -

2

beylikdüzü belediye başkanı iken, istanbul büyükşehir belediye başkan adayı olarak gösterilen kişi. oldukça sakin ve güven veren bir yapısı var.

0

chp partisi'nden istanbul büyükşehir belediye başkan adayı.halk insanı.kadın ve çocukların çok sevdiği ,değişik bir çekim gücü olan başarılı bir başkan.

0

beylikdüzünde çalışmalarına şahit olduğum belediye başkanı ve istanbul belediye başkan adayı. istanbula iyi geleceğini düşünüyorum. bu bir adım olmalı. genel seçimlere kadar chpyi bu adam kurtaracaktır.

1

ekrem imamoğlu,cumhuriyet halk partisi istanbul büyükşehir belediye başkan adayı ve görevdeki beylikdüzü belediye başkanı.işini hakkıyla yapanlardan,kazanmasını umuyorum.

0

ekrem imamoğlu, şu anda 2019 yılı 32 mart pazar günü yapılacak olan seçimde chp istanbul büyükşehir belediye başkan adayıdır.

0

seçimi kazandı gibi görünüyor. hayırlı olsun.

1

istanbul büyük şehir belediye başkan adayı.

0

chp' nin ibb adayı idi. seçimi de kazandı. lakin seçimle ilgili bir sürü akıl almaz şeyler ortaya çıktı. ortaya çıkanlar tam bir komedi. bakalım neler olacak?

0

resmi olmayan sonuçlara göre 31 mart yerel seçimlerinde istanbul büyükşehir belediye başkanı olan eski beylikdüzü belediye başkanı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.