e devlet

hepsi | bugün   6 entry   -

2

devletin vatandaşların kullanması için hazırladığı bir internet sitesi,bir çok kurumla işlerinizi bu portal üzerinden halledebiliyorsunuz,adınıza açılan dava,trafik cezası bilgileri öğrenebiliyorsunuz.

1

gerçekten çok kullanışlı bir yer ama ben 18 yaşından küçüğüm şifre alabilir miyim? gerekli olduğunu düşünüyorum.

0

e devlet uygulaması insanların hastane randevusu ,devlet ile olan durumlar , resmi işleri halletmemiz için bir uygulamadır ve 18 yaşından küçükler aileleri ile alabilir ama 18 yaş ve üstü her türkiye cumhuriyeti vatandaşının ptt den gidip şifre almalarıyla kullanabilecekleri bir uygulamadır e devlet uygulaması.

1

kişiye ait ihtiyaç duyulabilecek her şeyi kolaylıkla çıkarabildiğimiz, iş başvurularında oradan oraya gitmek yerine bir kaç tuşla bütün bilgilerimizi dosyalayıp sunabilme kolaylığı sağlayan muhteşem sistem.

1

vatandaşım bazı devlet işlemlerinin internet üzerinden yağılabildiği bir dijital platformdur. birçok hizmet alınabiliyor. çok başarılıdır.

2

insanların devletle olan işlerini yani devlet kurumlarıyla olan işlerine elektronik ortamda internet ortamında yapabilmelerini sağlamak için kurulmuş olan türkiye gov tr adresidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.