dumansız hava sahası

hepsi | bugün   16 entry   -

4

mevcut hükümetin yaptığı 2 iyi şeyden biridir. diğeri de zaten paralı poşet uygulamasıydı.

1

dumansız hava sistemi ne kadar uygulanıyor bir de ona bakmak gerekiyor. inanın eskisinden farkı yok sadece hükümet rant peşinde gitmekten başka şeylere imza atamadı.

1

sigara içilen bir ortama girdiğimde hayatımın en iğrenç kokusundan birini hissettiğim bu ortamlardan kurtulmak için dumansız hava sahası çok güzel bir uygulama.

2

genelikle otobüs duraklarında, hastane bahçelerinde, okullarda bilumum kapalı alanda uygulanan bir uygulama. türk halkı olarak bunun da çaresi bir şekilde bulunup yasaklar delinmektedir. mesela cafeler de üstü açılan mekanizmalar ile açık alan haline getirilebilen alanlar gibi. bunun dışında sigara içmek yasaktır yazılarının önünde poz veren insanlar ve çektikleri selfie ile toplumsal mesaj vermeye çalışan yurdum insanları.

1

keşke herkes şu tütünleri içmese de ülkecek akıllansak

2

ülkemizde halen tam olarak uygulamaya konulmamıştır. rüşvet vs gibi şeylerle halen kapalı alanlarda sigara içilmektedir.

2

topluma açık kapalı alanlarda tütün ve tütün mamullerinin kullanılmamasını isteyen bir projedir.
ülkemizde kapalı alanlarda uygulanmamaktadır.
ne kadar doğru uygulandığı tartışılır.

1

kapalı mekanların çoğunda özellikle ailevi ortam olan yerlerde yasak kuralının çiğnenmesi oldukça etkili ve güzel oldu. kapalı mekanlarda içilen sigaradan sonra eve gidince kendimi çamaşır makinasına atıp 90 derece de döndüre döndüre yıkayasım geliyordu.

1

ingiltere'deki smoke free england afilşlerinden araklanmış uyduruk slogan.

1

kapalı mekanlar için oldukça güzel bir uygulama olduğu kesin. toplu taşıma duraklarında bile yasak olması ciddi anlamda toplum açısından da takdir edilir bir çalışma olduğunu göstermiş oldu.

2

sigarasız ortamlar

0

birçok bilgi yazılmış.tekrara girmeden ilave olarak artık üstü açılır kapanır yerlerin de yasak kapsamına gireceğini duydum. ayrıca açık alan da olsa belli bir sayıda kişi bir alanda sigara içerek bir insani rahatsız edemez

0

ya bu uygulamanın cezasını 189 tl gibi bir şeydi şuana dek hiç bir yerde uygulandığını görmedim. boş bir uygulamadır.

0

sigara icmenin yasak olduğu bölgedir ve kanunun adıdir

0

yıllardır ülke ve halk için uygulamada atılan en güzel adım

0

benim gibi sigaradan tiksinen insanlar için harika bir uygulama tabii insanımız da uysa bu uygulamaya daha güzel olur her şey

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.