dondurma

hepsi | bugün   12 entry   -

1

özellikle yaz aylarının vazgeçilmeyen hafif ve serinleten tatlısı. çeşitli meyvelerin veya aromalarla tatlandırılan sütün dövülerek meydana getirilen enfes yiyeceği...

1

yaz aylarının serinletici lezzetidir. ana maddesi süttür. gerçi paketli dondurmalarda süt olduğuna da inanmıyorum. en lezzetli olan dondurma açıkta satılan, gerçek manada içinde süt olan dondurmadır. bol bol reklamı yapılan paketli dondurmalardan almayın. çünkü ne oldukları bile belli değil. süt desen yok bile.

1

yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. gerçi bana farketmez kışın olsa da yerim. dondurma beni hastalandırmaz.

1

şekerli sütün ya da meyve sularının dondurulmasıyla elde edilen soğuk yiyecek.

1

dondurmanın olmazssa olmazı süt ve saleptir. gerisi damak zevkinize kalmıştır. kaymaklı, meyveli gibi...

1

büyük küçük her kesimden insanın yaz aylarında serinlemek için severek yediği, ana içeriği süt olan ve çeşitli maddelerin ilavesiyle ya da meyve sularının dondurulmasıyla elde edilen soğuk yiyecek.

2

yaz mevsiminin vazgeçilmezidir. bazen insanın canı o kadar istiyorki buz gibi insanı rahatlatan bir yapıya sahip.

1

yaz aylarının lezzetidir. süt an maddesidir. vanilyalı olanı en çok tüketilendir. kakaolu, cevizli, vişneli vb. birçok türde yapılmaktadır. paket dondurma yerine açık dondurmaları tavsiye ederim.

1

çok sevdiğim bir şeydir. yemesi kesinlikle zevkli olan bir yiyecektir.

1

yaz kış yenilebilen en pratik tatlı, en kolay bulunanı.
her lezzete sahip içeriği ile herkese hitap edebilen çeşitli tatlara sahip soğuk lezzet.
kadayıf sarma ile doğal sütten vanilyalı dondurmanın yan yana olan uyumuna da ayrıca hayranım.

1

yaz mevsiminin vazgeçilmez soğuk yiyeceğidir dondurmanın kendi içerisinde aramaları bulunur limonlu kakaolu çilekli vesaire şeklinde soğuk yiyecektir.

1

yaz aylarının en çok tüketilen tatlısıdır. birçok çeşidi yapılır. dondurma sektöründe paketlenmiş dondurmaların satış ağırlığı vardır. paketlenmiş ve bolca reklamı yapılan dondurmalara dondurma demek için bin şahit gerekir. siz siz olun dondurmayı paketli almayın.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.