diş fırçası

hepsi | bugün   17 entry   -

1

diş fırçaları lastikten yapılma ağzımıza giren kızmı ise yine ince tellerden oluşan bir alettir üzerine macun sürüp dişlerimizi fırçaladığımız ve her evde bulunan kullanımı kolay bir icat.

1

sık sık değiştirilme gerekliliği dışında sevdiğim alet.

1

aslında en güzeli şarjlı olan diş fırçaları bunlar bence temizlik açısından daha güzel beyazlatma konusunda da daha başarılı tavsiye ederim.

1

lastik gibi bir maddeden yapılan ve diş temizliği için kullanılan fırça. diş macunu ile fırça diş temizliği için vazgeçilmez iki unsur.

2

aksi söylenmediği takdirde orta sertlikte,kıl uçlarının yuvarlatılmış ve sık dizilmiş olması ve her gün en az iki kere kullanılması gereken plak uzaklaştırıcı,faydalı fırçacık...

1

ucunda kılları olan ve o kısıma macun sürünce dişleri temizlemek için kullanılan alet.

1

insanların dişlerini temizlemek mikroplardan korumak amacı ile kullanılan ucu geniş olan ve fırçalarla plastik kıllarla kaplı olan malzemedir.

1

dişleri temizlemekte kullanılan küçük saplı, küçük fırça.üzerine macun sürülerek dişlerin temizliğini ve sağlığını korururuz.

1

vazgeçilmezim. olmazssa olmazmı.

1

dişlerimize bakım ve koruma sağlamak için üzerine diş macunu sürdüğünüz küçük saplı fırçadır. modern diş fırçası ilk defa çin'de icat edilmiştir. bundan önce misvak benzeri araçlar diş temizliğinde kullanılırdı.

1

diş temizliği için kullanılan alet. eskiden bu diş fırçalarına misvak derlerdi. bu diş fırşası benzeri aletler
özel bir bitkinin dış kabuğu soyularak yapılır

2

diş temizliğimizi yapmak için üretilmiş bir tür temizleyicidir.farklı fiyatlarda ve kalitede satılırlar.bazıları elektroniktir.

1

dişleri temizlemek için kullanılan bir fırçadır. farklı sertliklerde üretilir. şarjlı olanları da vardır. diş temizliği için fırça çok önemlidir.

1

diş temizliği her zaman önemlidir macunu saplı ucunda fırçası bulunan bir tür temizlik gericidir dişlerin ulaşılması zor olan yerlere fırçadır.

1

dişleri fırçalamak için kullanılan bir materyaldir. sık kıllı, sert kıllı , yumuşak kıllı olanları vardır.çocuklar için ayrı,yetişkinler için ayrı diş fırçaları bulunmaktadır. diş sağlığı için günde 3 kere kullanmak gerekir.

1

en önem verdiğim bakımlardan birisir diş bakımı. bir yere yatıya gideceksem ve yanımda diş fırçası yoksa kesinlikle gitmiyorum.

1

diş temizliği için kullanılan bir fırçadır. diş fırçası seçimi diş ve diş etleri sağlığı için çok önemlidir. yanlış fırça seçimi kaç yapayım derken göz çıkarmanıza neden olabilir. diş fırçasını dikkatli seçmek gerekir. sonra ise usulüne uygun bir şekilde dişlerimizi ve ağzımızı temizlemek gerekir. geçmiş olsun.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler