diş fırçası

hepsi | bugün   13 entry   -

0

diş fırçaları lastikten yapılma ağzımıza giren kızmı ise yine ince tellerden oluşan bir alettir üzerine macun sürüp dişlerimizi fırçaladığımız ve her evde bulunan kullanımı kolay bir icat.

0

sık sık değiştirilme gerekliliği dışında sevdiğim alet.

0

aslında en güzeli şarjlı olan diş fırçaları bunlar bence temizlik açısından daha güzel beyazlatma konusunda da daha başarılı tavsiye ederim.

0

lastik gibi bir maddeden yapılan ve diş temizliği için kullanılan fırça. diş macunu ile fırça diş temizliği için vazgeçilmez iki unsur.

1

aksi söylenmediği takdirde orta sertlikte,kıl uçlarının yuvarlatılmış ve sık dizilmiş olması ve her gün en az iki kere kullanılması gereken plak uzaklaştırıcı,faydalı fırçacık...

0

ucunda kılları olan ve o kısıma macun sürünce dişleri temizlemek için kullanılan alet.

0

insanların dişlerini temizlemek mikroplardan korumak amacı ile kullanılan ucu geniş olan ve fırçalarla plastik kıllarla kaplı olan malzemedir.

1

dişleri temizlemekte kullanılan küçük saplı, küçük fırça.üzerine macun sürülerek dişlerin temizliğini ve sağlığını korururuz.

0

vazgeçilmezim. olmazssa olmazmı.

0

dişlerimize bakım ve koruma sağlamak için üzerine diş macunu sürdüğünüz küçük saplı fırçadır. modern diş fırçası ilk defa çin'de icat edilmiştir. bundan önce misvak benzeri araçlar diş temizliğinde kullanılırdı.

0

diş temizliği için kullanılan alet. eskiden bu diş fırçalarına misvak derlerdi. bu diş fırşası benzeri aletler
özel bir bitkinin dış kabuğu soyularak yapılır

1

diş temizliğimizi yapmak için üretilmiş bir tür temizleyicidir.farklı fiyatlarda ve kalitede satılırlar.bazıları elektroniktir.

0

dişleri temizlemek için kullanılan bir fırçadır. farklı sertliklerde üretilir. şarjlı olanları da vardır. diş temizliği için fırça çok önemlidir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.