derin dondurucu

hepsi | bugün   11 entry   -

3

yiyeceklerin güvenle saklanmasını sağlar. biz dolabında küçük bir bölme olarak bulunmaktadır. büyükleri de mevcuttur. takviyeli olarak alınabilmektedir.

1

yiyeceklerin raf ömrünü artırmak için konulan ve yiyeceklerin güvilir şekilde saklanılan yerdir.

0

dondurucunun en dip noktası. :)

0

yiyecek ve içeceklerin tutulduğu soğuk ortamlardır yiyeceğin ve içeceğin ömrünü uzatır.

1

sıfırın epeyi altında çalışma prrformansına sahip bir buz dolabı. yazlık ürünler kış için saklanır. et, balık veya farklı hayvansal gıdalar saklanır. vakti geldiğinde de çıkarılıp yenir.

1

bir yerde sıcak olan yerlerde bir ürünün uzun süre olarak bozulmasını engellemek amacı ile üretilmiş olan saklamak için yapılan makine.

1

derin dondurucu hayat kurtarıcı akıllı yardımcım

0

her türlü gıdanın muhafaza edilebildiği,normal dolaplardan biraz farklı, icad edene dua edilesi beyaz eşya.

0

sebze, bakliyat, et ve ürünleri gibi bir çok gıdayı uzun süreli saklamak için kullanılan beyaz eşya modelidir.
kabus olan kısmı dondurucunun bozulduğunu fark etmemek ve ağzına kadar dolu bütün gıdaların kokması ve hepsinin çöp olması. yaklaşık bir yıllık çeşitli gıdanın bir anda evden atılması, yaşanan kabus. allah kimseye yaşatmasındır.

1

her türlü gıda ürünlerinin uzun süreli saklanmasını sağlamak amacı ile üretilmiş evlerde insanların çok işine yaramakta olan beyaz eşya olduğunu söyleyebilirim.

1

deep freeze kelimesinin türkçedeki karşılığı olup soğutucuların 3 yıldızlıları olanları bu sınıfa girer. içine konulan besin maddelerinin en az 1 ay en fazla 1 yıl süreyle korunmasını sağlayan cihazlardır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler