deli yürek

hepsi | bugün   8 entry   -

2

kenan imirzalıoğlu'nun oynadığı dizi,galerisi olan delikanlı bir insanın, mafya ve kötü niyetli derin devlet üyeleriyle verdiği mücadele vardır,yusuf miroğlu 2 tane adamıyla beraber tüm bunlarla başetmeye çalışır,bu yolda belli bedeller öder.

1

eski diziler içerisinde yer almakta olan konusunda mafya ve derin devlet gibi konularının işlendiği ve başrol de kenan imirzalıoğlu'nun oynamış olduğu bir dizidir.

1

kenan imirzalıoğlunun baş rollerinde oynadığı 1998 yılı yapımı olan askerden gelen birisi olan yusuf miroğlunun yaşamını anlatır.

0

90 lı ve 2000 li yıllarda baş rolünde kenan imirzalıoğlunun oynadığı bir televizyon dizisi.

1

bu ülkenin gördüğü ilk mafyavari dizilerden biri olan ve aslında insanların içerisinde her şeyi kendim halledebilirim kanuna gerek yok düşüncesinin açığa çıkmasına vesile olan dizi. severdim ama zararı da yadsınamaz.

0

90 li yılların en tutku ile izlenen dizilerinden biriydi. kenan imirzalioglunun başrolünde oynadığı dizidir.askerde olan bir kişinin hayatını anlatırdı.

0

kenan imirzalıoğlunun gerçek manada ünlü olduğu dizidir. bu diziden önce best model dereceleri olan kenan abim, diziyle almış başını gitmiştir. dizi, muazzam tutmuş. kadınlım erkekli, küçüklü büyüklü izlenmiştir. şarkısı da efsane olmuştur. rinna rina nay :-d

0

başrol oyuncusuna hayran olduğum döneminin en kaliteli dizisi ve dizi sonrası deli yürek bumerang cehennemi adlı filmi de oldukça etkileyici konu ve oyuncularıyla fazlasıyla başarılıydı.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler