defacto

hepsi | bugün   12 entry   -

1

defacto ilk başta jean çıkacak sloganıyla piyasaya çıkmış bir tekstil markasıdır. ilk çıktıkları zaman ürünlerin hiçbirinde denim kullanmamaya çalıştılar, fakat günümüzde denim trendinden ötürü son bir kaç yıldır onlar da denim yapmaya başladılar. yanlış hatırlamıyorsam yakın zamanda cio'su değişti ve türkiye tekstil sektöründe daha aktif rol almaya başladılar. özellikle lisans ürünlerini çok beğeniyorum. looney tunes ve fırat karikatürlü tişörtleri bence çok güzel. fiyat olarak da ortalamanın birazcık daha altında ürünleri var.

1

teksti firmasıdır. 2003 yılında kurulmuştur. bir çok şehirde mağazası bulunmaktadır.

1

defacto ülkemizde çoğu insanın kullandığı bir giyim mağazasıdır.kıyafet fiyatları orta derecededir.

1

de facto; gerçekte, uygulamada, fiilen, pratikte anlamına gelen yabancı bir kelimedir. ülkemizde bir giyim markası olarak bilinir. ürünleri idare eder.

2

erkek, kadın ve çocuk kıyafetleri satan, iç çamaşırı çorap, elbise bluz, pantolon, çanta, şapka gibi ürünleri bulunan markadır.

1

her tür kıyafet satışı olan, oldukça da uygun denecek fiyatlarına gereksiz reklamlar yaparak 5 para etmez denecek türden tişörtlerine 50 tl fiyat koymasıyla ciddi anlamda markalaşma yolunda gidemeden gözden düştüğünü inandığım mağazalar zinciri.

1

ıçerisinde ben bir kıyafetin kadın erkek çocuk fark etmeksizin alt üst bulabileceğimiz bir giyim mağazasıdır marka olmuş bir mağazadır ve çok çok tanınır.

1

bir kıyafet mağazasıdır. çocukken bizim için markaydı, ordan giyindiğimizde çok sevinirdik, mutlu olurduk. güzel şeylerde vardı ancak şu an için aynısını söyleyemem. alacak kaliteli bir şey bulamıyorum. çok sıradan ve basit geliyor bana sadece fiyatı daha uygun.

1

bir giyim mağazasıdır içerisinde genç reyonu kadın erkek reyonu bebek reyonu olur her çeşit kıyafetler olur ayakkabılar olur

0

alışveriş yapmamızı sağlayan bir mağzadır ve içinde elbiseler montlar ceketler etekler satılır ayrıca çocuk reyonu kadın reyonu erkek reyonu bulunmaktadır.

1

fiyat ve kalite oranı oldukça iyidir. çok kaliteli olduğu söylenemez de fiyatının karşılığını fazlasıyla verir. iyi tasarımları vardır.

0

bir giyim mağazası ucuza kot ve t shirt bulabileceğiniz mağaza. 10 ya da 20 milyon ya da ikisinin arası birşeye aldığımız bir kotun etiketindeki sonradan yapıştırılan etiketleri çıkardıkça sırasıyla 25, 44 ve 59 rakamlarını görmüştük. çok icili bicili oyuncaklı idi bazı kotları ama boncuklarını sökünce güzel oluyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.