damatlık

hepsi | bugün   5 entry   -

0

düğünlerde erkeğin giymiş olduğu takım elbisedir. çeşit çeşit modelleri vardır ve tercih edilir. boyun kısmına papyon veya kıravat takılır.

0

düğünde kadın ve erkeğin en mutlu oldukları anlarında, yollarını birleştirmeye karar verdikleri ve o güzel, mutlu bir günde erkeğin yani damatın üzerinde bulunan kiyafete, yani takım elbiseye damatlık denir. genelde beyaz gömleğin üstüne kıravat veya papyon da takılarak daha şık bir görünüm sağlar.

0

dügünlerde gelinin yanında duran erkeklerin giymesi gereken bir takım elbisedir. çeşitleri vardır, renkleri vardır, çok şık ve gösterişli bi takım elbisedir.

0

düğünde damadın giymiş olduğu elbisedir. genellikle pantolon, yelek ve ceket üçlüsünden oluşmaktadır ama bazen sadece cekette giyilebilir.

0

damatlık, düğünlerde damadın giydiği elbisedir. bir pantolon, gömlek, yelek ve ceket, bir de papyon veya kravat gibi parçalardan oluşur. damat, genelde jilet gibi ütülenmiş bu parçaları giyer. damat tıraşı olduğu zaman onun damat olduğu anlaşılır. bir de gelinin yanında duruyorsa damattır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.