cüzdan

hepsi | bugün   15 entry   -

1

kredi kartlarımızı, paralarımızı, önemli bir notumuz varsa o notu, vesikalık fotoğraflarımızı, ehliyetimizi ve kimliğimizi taşıyabildiğimiz ufak bir çantadır.

0

para kredi kartı nüfus cüzdanı vesikalık fotoğraf gibi şeyleri koyduğumuz taşıması çantaya göre daha kolay bi aksesuardır

1

içine genellikle para konulan,cebe girebilecek boyutta çanta.bir kimsenin kimliğini ya da belli bir durumunu bildiren,kendisine resmi bir yerden verilmiş,genellikle cep defteri biçiminde belge.

0

para konulması için yapılan ufak çantalara denir. ıçerisine kredi kartı, akbil, kartvizit gibi bir çok kart konulabilir.

0

cüzdan içine para koymaya yarar. çoğu insan içine vesikalık fotoğraf da koyabilir. birçok çeşidi vardır.

0

içerisine para, kimlik kartı, banka kartı, kredi kartı, kartvizit vs. koyduğumuz ve sürekli yanımızda bulundurmamız gereken olmazsa olmazımız.

0

cebe girecek şekilde para ve kağıt koymaya yarayan birçok çeşidi olan küçük çanta

0

cüzdan insanların genellikle içerisine bir şeylerini koymak amacı ile mesela para resim yada kağıt gibi şeyleri koymaya yarayan pantolon cebine giren çanta.

0

para, kredi kartları, alış veriş kartları, önemli notlar, resim gibi bir çok şeyi koyabildiğimiz, kullanışlı bir tür küçük çanta.

1

küçük taşınabilir cepliklerdir. içerisinde bozuk para, kağıt para, banka kartları, kredi kartları, mağaza kartları konulabilmektedir.

0

içine para kredi kartı nüfus kağıdı ve bazı kağıtlar koyduğumuz her an yanımızda taşıdığımız cebimize koyabildiğimiz ufak çantada diyebiliriz

1

genellikle önemli kartlar banka ve kredi kartı nüfus cüzdanı ile taşıdığımız siyah deri markalı markasız cüzdanlar

0

cüzdan içinde kimlik kredi kartı ehliyet vesayire şeyleri taşımaya yarayan şey

0

kimlik, ehliyet, kredi ve banka kartları, çeşitli alışveriş kartları ve bir miktar da içinde para olabilen, her ihtiyacımızı içine sığdırdığımız bölmeli küçük, cebe sığabilen türden çanta türü.

1

cüzdan kimlik banka kartı nın koyulduğu ama en çok paranın koyulduğu cebe sığabilen bir eşyadır

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.