çorap

hepsi | bugün   12 entry   -

1

ayaklarımızı ısıtmak amaçlı giydiğimiz eşyadır. ayakkabı vurmasın diye kullanırız ayrıca.

0

çorap iyi ki vardır denilen bir üründür. çeşit çeşit, renk renk, boy boy her modeli mevcuttur. tek tercihim siyah patik modeldir. çok soğuklarda havlu çorap vazgeçilmezimdir.

1

pamuk, yün, ipek gibi malzemelerden ayağı sıcak tutmak amacı ile örülen ayağı saran kumaşlardır.

0

ınsanlar ayakları üşümesin ve ayakları yerde tozları kalmasın diye giydikleri bezdir.

1

insanların ayaklarının üşümemesi veya kirlenmemesi için giymiş olduğu değişik boy ve çeşitleri bulunan bir çeşit eşya olduğunu söyleyebiliriz.

0

bir teki kaybolunca bir daha asla bulunmayan, parmak uçları yırtılınca insanı rezil eden, erkeklerin soğuktan korunmak için giydikleri ancak kızların desenli desenli, yırtık pırtık süs olarak üzerine giydikleri çok amaçlı giysidir.

0

pamuk, yün, ipek gibi çeşitli iplikler den üretilmiş ayakları sıcak tutması ve ayakkabı içinde ayaktaki nem oranını ideal seviyede tutarak olası mantar rahatsızlıklarından korumak için ayağa giyilen bir çeşit giyecek olarak adlandırılır.

0

soğuk hava şartlarında ayakları ısıtmak için ayağa giyilen yün ipek gibi ipliklerden yapılan bir giyecek türüdür.

0

ayaklarımızı sıcak tutsun diye kullandığımız bir kıyafettir. ayak kıyafetidir. farklı renk ve desenlerde olabilir. yaz kış giymek gerekir. çorap giyerek ayakkabıların ayağımıza yaşatacağı olumsuzlukların önüne geçmiş oluruz.

0

insanların genelde soğuk havalarda ayaklarına giydiği bir tür kıyafettir. kimi çoraplar desenlidir.kimileri dantellidir. bir de külotlu çorap olarak çeşidi vardır.onun da incesi, kalını, desenlisi, her renkli olanı mevcuttur.

0

çorap, pamuk, yün ya da bazıları sentetik malzemelerle yapılan ve ayağı ısıtmak amacıyla kullanılan eşyadır.

0

genellikle soğuk ortamlarda ayaklarımız üşümesin diye girmiş olduğumuz giysidir. genellikle ayaklara giyilir soğuk yerden insanı korur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler