çocuklar duymasın

hepsi | bugün   8 entry   -

2

çocuklar duymasın ilk olarak 2002 yılında yayınlanmaya başlamıştır. bir aile dizisidir.toplam 450 bölüm yayınlanmıştır ve hala yayınlanmaya devam etmektedir.baş rolü pınar altuğ atacan ,tamer karadağlı paylaşmıştır.

1

başrollerini tamer karadağlı, pınar altuğ atacan'ın paylaştığı 2002 yılında başlayan ve şuan hala kanal d kanalında yeni günü perşembe olan dizidir. tam olarak bölüm sayısını bilemiyorum ama 450 civarı olduğunu sanıyorum.

0

ben henüz küçük ortaokul çağında bir kız iken başlayan bu dizi şu an da üniversiteyi bitirmek üzere iken hala devam etmekte. asla bitmeyen uzun bölümler boyunca meltem ve haluk'un türlü maceralarını seyrettik. ancak şu an yeni bölüm oynamasına rağmen ben a2 deki eski bölümlerini seyrediyorum

1

ilk defa tgrt ekranlarında 2002 yılında izlemeye başladığımız dizi defalarca kez tekrar yayınlanmış ve şu an hala aktif bir dizidir. bir tür orta üstü sosyo ekonomik sınıfa mensup beyaz yakalı bir ailenin romatizm ve idealizmle harmanlanmış hikayesinin anlatıldığı, yer yer dram unsurları da barındıran yerli dizi.

0

imrendiğim erkek karakterini barındıran dizi. haluk özellikle de beşiktaşlı olmasından dolayı sevdiğim bir karakter.

0

çocuklar duymasın eski bir dizidir. günümüzde hala çekimleri devam etmekte ve içeriğine türlü türlü oyunlar eklenmiştir. eskiden daha çok komedi, aile yaşamı üzerineydi. şimdilerde hep drama bağlıyorlar.

0

çocuklar duymasın eskiden entrika, aşk ve göz yaşı üçlüsüne dayanmayan bir komedi dizisiydi. fakat tutku ve gece olayından sonra iyice arabeske bağladılar bu diziyi de. reytingler önemli tabi.

1

aynı olayları bir kadınlı,bir erkekli çeken ilk iki sezonu efsane sonrası berbat olan,oyuncuları zengin etmekten başka bir şeye yaramayan dizi.miletimiz baya seviyor ilginç.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler