çoban salatası

hepsi | bugün   10 entry   -

1

domates maydanoz soğan ve biber ile yapılan yazılı salatasıdır, nar ekşisi ve halis zeytinyağı gibi soslar dökülürse bir tabağın yanında çok rahat bir somun ekmek yenilebilir.

1

çeşitli salata malzemelerinin özellikle minik minik doğranması ve bol soğan ile yapılan nar ekşili, zeytinyağlı bol limonlu salatadır, kaşık kaşık yenmesi en büyük keyfidir.

0

çoban salatası en temel salata çeşitlerinden biridir. çok fazla malzeme gerektirmez. en temel haliyle domates, salatalık ve soğan ile yapılır. besleyici ve doğaldır. diyetede uygundur.

1

çoban salatası bir çobanın yanında olabilecek temel malzemelerden yapılan bir salata olmasından kaynaklanmaktadır. nar ekşisi zeytinyağı falan sonradan eklemedir. asıl çoban salatası domates, salatalık, biber ve soğanın birbirine karıştırılmasıdır. sadece tuz eklenir.

1

en kolay hazırlanan ve en çok bilinen, tüketilen salatadır. mevsiminde daha lezzetli olur. hafiftir. nar ekşisiyle harika olur. diyetçilerin tercihidir.

0

salata, domates, soğan gibi malzemelerin minik minik doğrandığı sumak, nar ekşisi ve zeytinyağı ile lezzet bulduğu kaşık kaşık yenecek salata.

0

salatalık, kuru soğan, domates ve sivri biberle harmanlanıp, limon ve zeytinyağı ile tatlandırılan salata çeşidi.

0

domates, kuru soğan, salata, yeşil soğan gibi ürünlerin ufacık doğranıp sumaklı, nar ekşili, zeytinyağlı sosuyla harmanlanarak yapılan kaşık kaşık yenilesi salata türüdür.

0

domates salatalık soğan karışımı ile yapılan salata çeşidi ne denir içerisinde bol ekşili bırakılarak servis edilir.

0

domates,soğan,salatalık karışımı. yani bildiğin bizim salata çeşidi işte.en çokta ramazanda sarıyor yemesi.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler