çivi

hepsi | bugün   9 entry   -

0

çivi, inşaat veya her insanın kullanabileceği duvara birşey monte etmek yada asmak için kullanılan ucu sivri bir demir parçasıdır.

0

inşaat sektöründe özellikle bir şeyleri birbirine tutturmak, sabitlemek için sivri uçlu çeşitli boyut ve kalınlıklarda olabilen, metal demir parça.

0

inşaat ve mobilya sektöründe aşarı derecede yaygın olan, çeşitli boyutlarda olan metal demirlerden elde edilen parçalardır.

0

genellikle inşaat ve mobilya sektöründe kullanılan çivi bir ucu düz ve diğer ucu da sivri olan metalden yapılmış bir parçadır. çeşitli boyutlarda ve çaplarda üretilen çiviler tahta ya da metal içerikli parçaları birleştirmek amacıyla kullanılmaktadır.

0

inşaatta veya günlük hayatta bir malzemeyi tuturmak için bir yere montaj yapmak için kullanılır

0

duvarları pano, tablo vs. gibi aksesuarlarla süslemek için duvara çakılan ve sürekli duvara zarar veren ince uçlu demir parçası.

0

tahtaları birbirine sabitlemek, duvara bir şey asmak ve benzeri şeyler için kullanılan parçadır.

0

herhangi iki tahtayı birbirine tutturmak ya da duvara resim çerçeve vesaire asmak için kullanılan ucu sivri tepesine topuz gibi bir şey olan demirden küçük bir parçadır

0

bir şeyleri sabitlemek, tutturmak için kullanılan metal. birçok farklı çeşidi vardır. bu çeşitler kullanılan malzemeye, sabitleme işleminin yapılacağı yüzeye, sabitlenecek malzemenin kalınlığına vb. birçok farklı nedene göre değişir. tahminimce yüzlerce farklı çivi çeşidi vardır. özel olarak da üretilebilmektedirler.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.