çikolata

hepsi | bugün   7 entry   -

1

bağımlılık yapan tatlıdır. kakao oranı yüksek türlerinin depresyona iyi geldiği, vücuda da faydalı olduğu bilinir. dozunda yenilmesi şartıyla tüketilmesinin bir sakıncası yoktur. özellikle kadınların hassas noktasıdır. içimizdeki küçük kızı mutlu etmek isteyenler ufak bir çikolata ile gönlümüze fethedebilir.

0

biz erkeklerin veremediği mutluluğu veren, her ayrılık sonunda kadınlarımızın markete koşup yiyip kilo aldıran tadı da ismi gibi güzel olan tatlı.

0

kakao meyvesi ve farklı içerikler barındıran mutluluk hormonu salgılayan bir tür atıştırmalık yiyecek.

0

çok lezzetli bir üründür. kakao, süt, şeker, yağ ve çeşitli tat vericilerle yapılan, yemesi çok keyifli bir tatlıdır. fındık, fıstık, badem dr katılabilir. bitter olanı da vardır.

0

tadı şahane olan bir tir. özellikle caramia, bitter en sevdiğim türlerdir. çikolata çok güzel bir şey ya. hiç yemeyen var mıdır bilmiyorum.

0

tadı biraz acımsıdır genellikle siyaha yakın renkli olur ama farklı renkleride var ve öğrendiğime göre insana baya enerji veriyor ve mutlu olmasını sağlıyor.

1

zaman zaman içerisine fındık, fıstık, antep fıstığı, meyve konulabilen, kakao oranı yüksek, normal ya da olmayan bir tatlı çeşididir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.