çiftlik bank

hepsi | bugün   7 entry   -

2

mehmet aydın denen baya itici bir tipin milleti süper bir şekilde keriz yerine koyduğu dolandırıcılık işi. kendini zeki sanan 185 bin lira yatırarak ayda 35 bin lira kazanacağını sananları soymuştur.

0

tosun denilen masum yüzlü bir arkadaşın, binlerce insanı dolandırdığı bir düzendir. bu düzen, kolay yoldan para kazanma meraklılarını çarpan üstadlarının sistemidir.

0

iğrenç insanın teki şuan o paraları çatır çatır yiyor ve neden yakalanmadı bilmiyorum.

0

bence o yaşta birinin o şekilde dolandırma işlemine gireceği düşünülemez illaki onu yöneten biri vardır yosa o yaştaki biri bu gibi büyük işlere noksansız şekilde yapamazdı.

0

yaşı oldukça küçük bu kadar zekice tasarlanma ihtimali olan bir dolandırıcılık işini tek başına yapamayacağını arkasında daha güçlü kuvvetlerin olduğunu düşündüğüm çiftlik bankın kuklası olan tosuncuk tarafından adını duyduğum ve ilgimi çekmeyen dolandırıcılık yöntemi. harbi o kadar insan nasıl bir uykudaydı da hiç farketmedi anlamıyorum.
gerçekten takdir edilesi bir sistem kurmuşlar.

0

mehmet tosun tarafından kurulan dolandırıcılık sitesidir. milletin emeğini yiyor inşallah yakalanır ve hapise atılır.

0

tosun'un kurduğu sahtekarlık bir numara bir bank. herkesi dolandırdılar. o kadar milletin hakkını nasıl ödeyecekler bakalım.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.