cam sileceği

hepsi | bugün   15 entry   -

2

arabanın ön ve arka camlarında bulunan kar ve yağmur yağarken görüş açınızı genişleten katı plastik sileceklerdir. sileceklerin cama yakın kısmı camı temizleyecek şekilde üretilmiştir.

1

ilk üretilen arabaların genelde sadece ön camlarında olurken sonradan sonradan hem arka hem de ön camında yer alan yolda giderken görüşü düzeltmek için kullanılan ve gerçekten ihtiyaç olan eşya.

1

arabalarda ıslak camın kurutmasını sağlayan ve cam temizliğini sağlıyan araba aksesuarıdır.

0

otomobillerin öncamlarını silmeye yarayan cihazdır.bazı araçlarda arka kısmında da olur fakat pek kullanılmaz.

2

araçların camlarını temizleyen bir araçtır. fasılalı olarak çalışanları makbuldür. lastiği bittiği zaman can sıkar, cam çizer, dikkat ister.

0

arabalarda ön ve arka camları temizlemek için ayrıca evlerde temizlik zamanında camların kirini suyunu almak için kullanılır.

0

araçların bir aksesuarıdır. genellikle karlı ve yağmurlu havalarda araç arka cam ve ön camını temizlemek için kullanılır. bu şekilde araçları daha dikkatli kullanmamıza yardımcı olur.

1

arabaların ön ve arka camlarında bulunan, cama değen kısmı plastik kendisi daha sert plastik olan camı temizleyen uzun çabuklardır. evlerdeki camları temizlemek için de aynı şekilde el aleti geliştirilmiştir.

1

arabaların ön yada arka taraflarında bulunan camların pislendikleri zamanlarda silinmesine yarayan sağa sola hareket eden araçlardır.

1

camları gerçek manada parlatan bir araç gereç. tavsiye derim. marka olarak bir şey demiyorum ama gerekli olan bir şey.

0

camlardaki kiri tozu almak için kullanılan bir ev eşyasıdır annelerimizin veya biz evi temizlerken kullanırız ve camlar çok güzel gözükür ayrıca bütün camlardaki kullanılabilir.

0

camları tozdan kirden lekeden arındırmak için kullanılan sıvı ürün. bir ara mavi renkli silikon özelliği ile daha etkili söylenen haliyle çıkmıştı gerçekten de güzel temizliyor, sirke karışımlı olanı da var ki özellikle ayna temizliğinde çok etkili. marketten almak yerine su ile sirkeyi sprey şişede karıştırıp kullanmak daha ucuz ve daha uygun geliyor.

1

arabaların taşıtların uçakların gibi araçlarda yağmur yada çamur toz gibi şeylerin temizlenmesi için yapılmış olan araçlar denilir.

1

camları silmek için kullanılan cama değen kısmı camı zedelemeyecek şekilde ve suyu güzel alabilmesi için plastik ve düz yapılan süngerli el aletleridir.

1

ingilizceden çevrilmiştir-ön cam sileceği veya ön cam sileceği, aracın ön camından yağmur, kar, buz ve döküntüleri gidermek için kullanılan bir cihazdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler