çağrı merkezi

hepsi | bugün   6 entry   -

0

müşterilerden gelen çağrılarla birlikte diğer çağrıların da bilgisayar otomasyonu yardımıyla yönetildiği merkezdir.

1

bir çağrı merkezi veya çağrı merkezi, çok sayıda soruyu telefonla almak veya iletmek için kullanılan merkezi bir ofistir. gelen bir çağrı merkezi, gelen ürün veya servis desteğini veya tüketicilerden gelen bilgi taleplerini yönetmek için bir şirket tarafından işletilmektedir

0

çağrı merkezi genellikle bir konu hakkında bilgisi olmayan kişilerin bilgilenmesini sağlamak onların aramasını yerine onlara dönüş sağlayan yol gösteren kişiler.

0

bir dönem öylesine bir kaç ay çalışayım diye girdiğim ve sonunda sinir krizleri ile ayrıldığım iş sektörü.
özellikle satış sonrası kontrol kısmındaysanız ve satışın bin bir yalanla yapıldığını fark ettiyseniz onay konuşması bir türlü sonlanmak bilmiyor. ve özellikle de çağrı merkezi satışçıları prim uğruna insanları kandırmak için akla hayale gelmeyecek yalanlar söylüyor. tahammül edilebilir bir iş değil bana göre.

0

müşteri hizmetleri merkezi olarak da bilinir. yurdun birçok yerinden çok sayıda müşterisi olan kurumsal firmaların bir tercihidir. çağrı merkezleri ile müşterilerin şikayet ve talepleri alınır. yardımcı olunur.

0

kullandığımız bir çok ürün, iletişim, satış, pazarmalama, müşteri memnuniyeti gibi bir çok şeye dair bilgi ve şikayet sunulabilen bir çeşit sektör.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler