bursaspor

hepsi | bugün   10 entry   -

1

süper ligde trabzonspor'dan sonra şampiyonluk yaşıyan tek anadolu takımı 4 büyüklerin hegomanyasını ertuğrul sağlam yönetiminde kırmayı başarmıştır.

1

timsah şeklinde ki yeni stadı gerçekten çok cool olmuş, görünce mutlaka herkes etkisinde kalıyordur diye düşünüyorum ve çılgın taraftarı ile ligde şampiyonluk yaşamış takım.

1

sembolleri timsah ve teksas ve yeşil inciler taraftar gruplarına sahip futbol kulübü. yeşil bursa gibi muhteşem bir ilin takımı olmasına rağmen birçok farklı ilin insanını kendine taraftar yapmayı başarmıştır.

0

bursa ilimizin futbol takımıdır. en başarılı dönemini ertuğrul sağlam zamanında yaşamıştır. süper lig şampiyonu olmuştur. artık eski halinden eser yoktur.

0

timsah yürüyüşü

0

26.05.2019 tarihi itibari ile küme düşen süper lige veda eden futbol takımı. timsah görünümlü stadı ve timsah yürüyüşü ile oldukça popüler görünen takım.

0

bursaspor küme düşmesine üzüldüğüm bir takımdır. şampiyon olmuş bir takımı yanlış hocalarla ve oyuncu tercihlerindeki isabetsizliklerle göz göre göre küme düşürdüler. başkan çok yetersiz ve futbol bilgisi olmayan bir adamdır. bu takım altyapıdaki oyuncularla mücadele etse bile küme düşmezdi.

0

ah bursaspor ah. şampiyon olup adını tarihe yazdırdın. kümeye düştün yine adını tarihe yazdırdın. çünkü koskoca lig tarihinde şampiyon olup da kümeye düşen tek takımsın. allah iyiliğini versin.

0

takımın renkleri yeşil ve beyazdır.

0

bursaspor türkiye u19 elit ligi a 2018 2019 yılında 34 maçta 58 puan ile şu anda liginde 18 takım arasında 3. sırada olan bir futbol takımıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.