bülent ersoy

hepsi | bugün   16 entry   -

4

bülent ersoy diva lakaplı ünlü türk sanat müziği sanatçısıdır. yer yer magazin gündemlerinde de yer alan sanatçı, jüri üyeliği de yapmıştır.

1

parasıyla gencecik erkekleri tuzagına düşüren abla/abimiz. ünlü olmak için ona yanaşanlarda da gram akıl yok.

2

anlamadığıl bir şekilde çirkin bir egoya sahip.diva lâkabıyla bilinen türk sanat müziği sanatçısı.9 haziran 1952 doğumludur kendisi.

1

türk sanat müziği sanatçısı. giyim kuşamı ve konuşmasıyla kendine has nir tarzı olan sanatçı. muazzam bir sesi vardır. ayaklı sanat müziği ansiklopedisidir. çok dobradır.

2

1952 yılında doğmuş olan istanbul devlet konservatuarında okumuş türk sanat müziği sanatçımızdır şu anda bülent ersoy gerçek ismi bülent erkoç olan yani diva olarak adlandırılır.

2

türkiye’nin divası sesi çok güçlü her dönem severek her kesim tarafından dinlenmiştir

1

erkekten kıza dönüşmedir. diva olarak bilinir türk sanatçıdır. ben kendini fazla sevmem.

1

muazzam sesi olan arabesk şarkı söyler giyim ve kusanmasiyla unludur

1

kendisi erkekten kıza dönüşmüş bir insandır.efsaneye göre makyaj için günde 5-6 saatini harcamakta.kendisi şarkıcıdır.

1

magazin dünyasında diva olarak bilinir daha önceden erkek iken daha sonra cinsiyet değişikliği yapıp kendini kadın etmiştir bu isimden para kazandığı için adı değişmemiştir.

1

diva lakaplı türk sanat müziği kökenli bir sanatçıdır. takıları ve kılık kıyafeti ile aşırı dikkat çeker. ismi ve cismi ise tezattır. beyin yakar. bir dönem sahne yasağına maruz kalmıştır. kendine has konuşur. o konuşunca insanlar hazır ola geçer. general bülent :-)

1

diva lakabını fazlasıyla hak eden muhteşem sese sahip en iyi şarkıcılardan.
sesindeki doğallık ve diyaframın bağırdığı anlar anlatılmaz, hissedilir.

1

bence her şeyden önce çok kıymetli bir sabatçı. sesi zaten dünyaca ünlü. aşırı makyaj sever ya da erkekti sonra kadın oldu vs vs bunlar beni hiç ilgilendirmiyor. çünkü herkesin kendi tercihi. ben sesini seviyorum, şarkıları yorumlayışını seviyorum, o'nu dinlemeyi seviyorum. ne kadar dev bir sanatçı olduğunu biliyorum kiii benim için önemli olan da bunlar

0

ben bülent ersoy'un konuşmasını çok beğeniyorum. türkçeyi çok iyi kullanan bir sanatçımızdır. arabesk dönemlerinde söylediği şarkılarla toplumun gönlünde taht kurmuş, kendine gözgü bir tarzı olan ve farklı bir sanatçı olduğunu düşünüyorum.

0

erkekken kadına benzeyen bebeksi suratı ve kadın olduktan sonraki korkutucu estetiği ve kamyonlarca makyajı ile bilinsede, sesinin efsaneliği ve kalitesi tartışılmaz.

0

türkiye'de zeki müren'den sonra ikinci erkek özelliği olmasına rağmen kadınsı hareketler yapan ve toplum tarafından öyle anılan sanatçılardandır. güçlü sesi ve farklı karakteriyle toplum tarafında takdir edilmektedir. daha önce yapmış olduğu genç evliliklerle gündeme gelmiş ve sanatının son dönemini yaşayan güçlü bir sanatçıdır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler