bulaşık makinası

hepsi | bugün   9 entry   -

1

yemek yedikten sonra çatal, kaşık, tabak vb mutfak eşyalarımızı temizlemek için üretilen elektrikli makinalardır. mutfaklarda bulunurlar.

0

bulaşıkları yıkamak için icat edilmiş büyük bir kolaylıktır. günümüz bayanlarının işini oldukça fazla kolaylaştıran bir makinedir. fakat her makine aynı kalitede sonuçlar çıkarmamaktadır. makine alırken mutlaka bir kullanana danışmak gerekmektedir. siz siz olun danışmadan almayın.

0

evin yeni gelini gibi. insanın mutfakta başına gelebilecek en büyük kolaylık. icat edilmemiş olsaydı hala büyük bir eziyetle bulaşık yıkamak ve onları özenle dizmek zorunda kalacağımı düşündükçe bile ürperiyorum. büyük bir aile yemeği sonrası bulaşıkları makineye dizip çay, kahve keyfine geçme lüksü gerçekten paha biçilemez kolaylıklardan. iyi ki vardır.

1

bulaşık makinesini icat eden kişi hizmetçilerinin çok tabak, bardak kırmasından bıkması sonucunda icat etmiştir.

1

mutfakta yenilip içilen tabak çanak çatal bardak gibi seramik veya cam eşyaları yıkamaya yarayan elektronik cihazdır.

1

bulaşık makinesi, evlerde bulaşıkları daha hızlı ve ekonomik olarak yıkamak, yaşam standardını arttırmak için üretilmiş bir makinedir. patenti 1880 yılında joel houghton tarafından alınmıştır. içinde bulunan döner su fıskiyeleri ile deterjanlıktan aldığı deterjanı bulaşıkların üstüne püskürtmektedir.

0

bulaşık makinesi hayatımızı kolaylaştıran en iyi icatlardan birisidir. hatta okul bittiğinde ilk işe başladığımda anneme bir sözüm vadı ilk maaşımla sana bulaşık makinesi alıcam demiştim ve ilk maaşımla anneme bulaşık makinesi aldım buda bizim için güzel bir anı olarak kalmıştı.

1

bulaşıkları yıkamak amacı ile yapılmış imal edilmiş makinelerdir.genellikle lokantalarda yada evlerde kullananıllan etrafı metalden yapılan makinedir.

0

yediğimiz yiyeceklerin çöplerinin alınıp tabakların tabak bölümüne bardakların bardak bölümüne sıralanması ile içerisine tablet konularak bulasiklarimizi yıkayan makinedir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.