boyundaki morluk

hepsi | bugün   5 entry   -

2

başıma geldiğinde eyvah ne yapacağım dediğim ve 1 hafta boyunca geçmek bilmeyen boyundaki emme izi. böyle bir durum başınıza geldiğinde kesinlikle ailenize gözükmeyin. çünkü o morluğun nasıl oluştuğunu öğrenmek için sizi köşeye sıkıştırırlar. siz ise sürekli bahane bulmak zorunda kalırsınız.

1

bazen bir insanın başka birisi ile kavga etmeleri sonucunda boyunlarında yada vücutlarının herhangi bir yerinde morluk oluşabilir.

0

anneden doğma bir iz olabilir ama sonradan bir sert darbe sonucu boyunda oluşan yaradım.

0

sert darbe, sömürmek sonucu çıkan iz.

0

aile ile kalındığında gizlenmesi çok zor bir olay. eğer ki 2 gün hep boğazlı kazak giyerken bir yerde falso verip morluğunuzu birisine çaktırırsanız boka batarsınız. saklamaya çalıştığınız için boğazlı kazak giydiğiniz ortaya çıkar. sonra "çevir kazı yanmasın" yalanları uydurulmaya çalışılır. yok sinek ısırdıda çok kaşıdım, yok birisiyle biraz takıştık vs vs. ama işin en zor tarafı boynunuzdaki morluğu farkettiğiniz ilk saatlerde yaşanır. morluğu unutup boğazlı kazağın sıkmaya başladığını düşünerek üstünüzdekini değiştirme şansınız vardır. aklınızda devamlı "kaç güne geçecek bu şimdi" gibi sorular dolanırken eğer ki bir de çalışıyorsanız ve gömlek vb giymek zorundaysanız iş yerindekilerin birkaç gün boyunca imalı bakışlarını çekmek durumunda kalırsınız.
bu yüzden sevgili suserler; sevişirken dikkat!

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler