bir erkeğin hazırlanıp evden çıkma süresi

hepsi | bugün   24 entry   -

2

bizim bu satırları okuyup bitirdiğimiz süredir. şuan bir erkek evinden hazırlanıp çıktı. hatta şimdi bir tanesi daha..

1

çok kısadır. bir pantolon tişört haydi bitti çık.

0

bir erkeğin hazırlanırım üstünü başını giyip yüzünü yıkaması kahvaltısını yapması gibi şeylerin çok fazla uzun süreceğini zannetmiyorum. bunların hepsi bir 15 20 dakika kadar sürebilir.

0

en fazla on bilemedin onbeş dakikadır. bazı erkekler var kadınlardan daha geç hazırlanır o başka.

1

tabi bu duruma göre değişiklik gösterebilir ama normalde en fazla 20 dakikadır.

0

birverkek uyanipta anahtarini alma suresi 5 dakika anca ya vardir yada yoktur. yok pantolonun uzerine bu yakisirmi yok bu ayakkabiyimi giysem yok sacimi buyanami tarasam gibi secimlere gerek kalmayacagindan dolayi uyanir ustunu giyer ve cikar hic celiskiyede dusup olmusmudur ki demez hic.

0

bir erkek uyanipta anahtarini alma suresi 5 dakika anca ya vardir yada yoktur. yok pantolonun uzerine bu yakisirmi yok bu ayakkabiyimi giysem yok sacimi buyanami tarasam gibi secimlere gerek kalmayacagindan dolayi uyanir ustunu giyer ve cikar hic celiskiyede dusup olmusmudur ki demez hic. tas catlasa 5 dakikaya hazir olacaktir.

1

işe geç kalmış ise iki dakka içinde hazırlanır yüz yıkanır dişler firçalanir giyinip çıkarım ve mutlaka bir şey unuturum ise geç kaldığım zamanlarda ki birinin beklemesi çok önemli değildir beklemiştir zaten 30 40 dakkika içinde ve evde bir şey unutur arkadaşım nülufer .. babası annesi arabada 40 ve 50 dakka beklemis son zamanlar boşanmışlar dr ;)

0

alarm çaldımı kalkar, tuvalete girer, el yüz yıkar, kıyafetlerini giyer çıkar taş çatlasa on dakikadır, kendimden biliyorum.

0

bir erkeğin hazırlanma süresi en fazla yarım saat yok pardon ya ne yarım saati en fazla taş çatlasa 10 dakikadır. saç taranı, el yüz yıkanır pantolon,thşört veya gömlek giyilir çıkılır yani. çok şükür bizim ne abartılı makyaja ne ojeye ne de saçakımına ihityacımız yok.

0

erkekler evden çıkmak için kadınlar kadar oyalanmazlar daha çabuk çıkarlar çünkü fazla birşey yapmazlar, pantolon giyip, ceket giyip ve saçlarını ya tararlar yada taramazlar hemen çıkarlar

0

bir erkeğin hazırlanıp evden çıkma süresi bayanlara göre çok kısadır gideceği yere göre 10 dakika veya yarım saat sürer istediği kadar şık giyinsin fun çeksin yine yarım saatten uzun sürmez bu yüzden çok şanslıyız kızlar gibi fazla öyle uğraşacak bir şeyimiz yok.

0

bir erkeğin hazirlanma suresi eger bakimli biriyse maksimum 15 dakkadir. giyinip sacini yapar,parfumunu sıkar ve dısari cikmaya hazirdir. fakat tabiki bayanlar icin ayni sey soz konusu degil:)

0

10 dakika. bir gözler pantolan ve ceketle erkekler dışarıya işte bu kadar kolay ve çabuk çıkabiliyor. oysa biz öyle miyiz imkanı yok bu kadar dar bir süre zarfında hazırlanmamızın.

1

erkekten erkeğe değişebilen bir süredir. hanımların hazırlanıp kapıda eşini beklediğini de görmüştür bu gözler. genellemelere ve ön kabullere oldum olası karşıyım.

0

yataktan kalkma sorunsalını aştıysam evden çıkma sürem maksimum 10 dakikadır. fazlasıyla yeterli bir süre evden çıkmak için.

0

bir bayan kadar uzun olmasa da bir erkek en fazla 10 dakika 15 dakikada hazır oluyor çünkü erken ulaşabilecek herhangi bir şeyi yok.

1

en az beş dakika en çok on dakikada hazır olurum bir erkek olarak.

0

tuvaletten çıkma sürelerini kısa tutabilirlerse hazırlanıp evden çıkmaları da o kadar süre olacaktır.

0

benim için maksimum 10-15 dakika.

0

kişiye göre değişir .bazen 30 dakika bazen 5 dakika.

0

bir bayana göre bir erkek 5 dakikada hazırlanıp dışarıya çıkabilir erkeğin giyebileceği ekstra kıyafet yoktur pantolon ve gömlek bunlar hesaplarsak kadınların giyeceği kıyafet eşarp yarına kadar her şeyi makyajı kıyafeti giymesi bayağı zaman olur.

0

düzenli planlı bir erkeğin normal hazırlanma şekline göre en fazla 10 dakika içinden evden rahat bir şekilde çıkma durumu olabilir.

0

saçı düzeltip üzerimi giyinmemle beraber 5 dk sürüyor

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.