bavul

hepsi | bugün   13 entry   -

5

bir seyahate çıkacağımız zaman kıyafetlerimizi, bakım ürünlerimizi, vb. eşyalarımızı koyduğumuz büyük tekerlekli çantalara bavul denir.

2

trenle yolculuk edildiğinde iyice nefret edilesi görünmeye başlayan eşya. resmen yolculuklardan soğutur insanı.

2

bir seyahate veya memlekete giderken kıyafetlerimizi koyabileceğimiz ve içerisine çoğu ihtiyacımız olan eşyayı sığdırabileceğimiz büyük çantalardır.

1

bavul bir yerden bir yere gidince yanında götürmek istenilen eşya giyim vb malzemeleri koyup götürülen büyük çanta:)

2

bir insanın bir yerden bir yere giderken gidecekleri yerlere götürmeleri gereken şeyleri götürmek amacı ile eşyalarını içerisine koyulan bezden yada deriden yapılan çanta.

1

bir yere gidildiğinde içine kıyafet yada bazı özel eşyaları koyduğumuz büyük küçük veya orta büyüklükte bir eşya

0

seyehat ederken eşyalarımızı taşımamıza yardımcı olan ve taşınması bakımından büyük kolaylık sağlayan bir çanta çeşitidir.

1

yolculuk yapılacağı zaman eşyaların konulduğu bir çeşit çantadır. birçok boyu vardır. bazi lüks markaların araba fiyatına bavulları vardır. parası olanların tercihidir.

1

seyahatler de kişilerin ihtiyacı olan her türlü eşya ve kıyafetlerini yanında götürebilmesi için tasarlanan tekerlekli, el yada sırtta taşınan modelleri olan taşıma kabı.

2

seyahatler de kullanılmakta olan eşyalarımızı taşımamıza yardımcı olan bir araçtır.

1

şehirler arası yapılam seyahatte eşyaların düzenli birşekildi konulan yerdir.

2

büyük seyahat çantasıdır. seyahatin uzunluğuna ve ihtiyaçların derecesine göre bavulun büyüklüğü belirlenir. içine ne varsa doluşturulur ve yola çıkılır. tekerlekli olanlar taşımada kolaylık sağlar.

1

bir yolculuğa çıkacağımız zaman kıyafetleri içerisine koyduğumuz büyük çantadır büyük küçük ve orta olmak üzere boyları bulunmaktadır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler