balık ağa girdikten sonra aklı başına gelir

hepsi | bugün   7 entry   -

1

insan tedbirsizliği yüzünden bir yıkıma uğradıktan ve iş işten geçtikten sonra neden şöyle yapmadım,neden böyle yapmadım diye üzülür.

0

hata yaptıktan sonra neyin doğru olduğu daha iyi anlaşılır. ancak bazen iş işten geçmiş olur. o nedenle başkalarının tecrübelerinden ve kadim bilgilerden yararlanarak hayatımızı düzene sokmak gerekir.

1

bir insan başına bir şey gelmeden gelen şeyin kötü olduğunu anlamazlar.ama ne zamanki kendi başına gelirse hemen anar ve bağırmaya başlar.

0

bazı durumlarda her şeye rağmen, bütün uyarılara rağmen kendi bildiğimizi en doğrusu zanneder ve onu yaparız. aslında doğru değildir ve yanlış olduğunu fark ettiğimiz an aklımız başımıza gelir.
tedbirli ve emin olmadan ağa takılmadan ilerlemek lazım.

1

insanlar tedbirsizlikleri yüzünden bir sıkıntıya uğradıktan ve iş işten geçtikten sonra neden şöyle yapmadım, neden böyle yapmadım diye üzülür.

0

insan tedbirsizliği yüzünden bir yıkıma uğradıktan ve iş işten geçtikten sonra neden şöyle yapmadım, neden böyle yapmadım diye üzülür ama iş işten geçer

0

bir insan başına bir şey gelmeden önce her şey sanki olumsuz bir şey olmayacakmış gibi davranır fakat bu hayatın içerisinde olumsuzluklarda bulunur balık ne zaman ortaya yakalandığı zaman herşeyin geç olduğunu anlar.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.