bakire

hepsi | bugün   13 entry   -

1

cinsel birliktelik yaşamamış kız. bakireliğin sembolü cinsel ilişki sırasında yırtılabilecek kızlık zarıdır. bu zar yırtılmadığı sürece kı, bakiredir.

0

cinsel yaklaşım gerçekleştirmemiş kızlara verilen masumiyeti temsil eden bir sıfat.

0

cinsel organıyla tam manada bir cinsel birliktelik yaşamamış olan kıza bakire denir. her bakire olan cinsel birliktelik yaşamamış anlamına maalesef gelmiyor. dünyanın çivisi çıkmış. neler var neler.

1

hiç bir zaman cinsel bir ilişkiye girmemiş olan dişi olanlar ile ilgili olarak kullanılan bir sözcüktür.yani ülkemizde genelde kız olarak da denilir.

0

henüz cinsel birliktelik yaşamamış kızlara bakire denir. erkeklere ise bakir denilir.

0

cinsel ilişkide bulunmamış kız anlamına gelir.

1

erkek ile cinsel ilişkiye girmemiş olan kızlara denilmekte olan bir kelimedir.

1

kadın cinsel organında bulunan zarın yırtılmamış olması durumuna bakirelik, bu zara sahip olana da bakire denir. zihinsel bakirelik daha önemlidir.

0

kadının cinsel ilişkiye girmemiş olması durumu.

1

daha önce ilişkiye girmemiş kızlar için kullanılan kelimedir. erkekler için ise bakir denilmektedir. genel anlamları insan görmemiş doğal güzelliğini koruyan doğal ortamlardır.

0

el sürülmemiş, cinsel ilişkide bulunmamış, kızoğlankız.

0

eline erkek eli değmeniş kızdır. bakirelik sadece kızlık zarı meselesi değildir. zarı sağlam olup da her türlü haltı yiyen çok kız var. ya da zarı diktirenler var.

0

eskiden nufus cuzdanlarinda evli olmayan dişiler icin yazilan medeni hal idi. simdi ise arabesk erkeklerin utopyasi. bir isim de olabilir mesela. aslen bir "durum"un adıdır. bu ülkede ve daha pek çok ülkede ise bir ünvandır. kaybetmesinin farklı bedelleri olan bir ünvan...

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler