aziz yıldırım

hepsi | bugün   8 entry   -

2

eski fenerbahçe spor klubü başkanı. hakkında her zaman farklı iddialar olan bir insan. her zaman sert mizacıyla ve bağırmasıyla bir şekilde gündeme gelmeyi de başarmıştır ama seçilmediğinden beri çok sessiz.

0

fenerbahçe'nin eski başkanıdır.zamanında fenerbahçe için hapis yatmıştır.kendisi peltektir.

1

uzun yıllar fenerbahçe spor kulübü nde başkanlık yapmış bir başkandır. :) yirmi yıl yaptıktan sonra görevini seçimlerde kaybetmiş ve ali koç a devretmiştir. fenerbahçe ile büyük başarılar elde etmiştir. fenerbahçeyi çok iyi yerlere getirmiş lakin son zamanlarında kötü yerlere getirmiştir.

0

türk futboluna kazandırmış olduğu tesisleri devlet bile geçemeyecek kadar tesis hastası bir inşaatçıdır.
20 yıl türkiyenin en büyük sivil toplum örgütü olan fenerbahçe'ye başkanlık yapmıştır. kazandırdığı başarılar kadar fenerbahçe'ye en büyük kötülükleride kendisi yapmıştır. fetö terör örgütünün türkiye cumhuriyetinden önce yıkmaya çalıştıkları kulübün ayakta duran darağacında olsak bile son sözümüz fenerbahçe diyen efsanevi başkanıdır...

1

bence şu anda fenerbahçenin başında olsaydı fenerbahçe şu anda yine şampiyonluğa oynardı diyeceğim bir kişi.ama çok sevdiğim birisi değildir.

0

aziz yıldırım fenarbahçenin başına gelmiş en efsane başkandır. binlerce yıl sonra bile adı anılacaktır. dar ağacında olsam da son sözüm fenerbahçe diyen adam gibi adam başkan gibi başkandır

0

fenerbahçe'nin eski bir başkanıdır

0

türkiye de en uzun süre kulüp başkanlığı yapmış bir kişidir. fenerbahçe takımına büyük hizmetleri olmuştur. takıma şampiyonluklar avrupa kupalarında başarılar yaşatmıştır. brezilyalı oyuncuları transfer etmiş ve büyük başarılara imza atmıştır. takımın önünü kesmek isteye fetöv terör örgütü tarafından yapılan kumpaslarla önü kesilmiş yönetimi fetövcüler almak için binbir fırıldaklıklar çevirmişlerdir. bu kötü güne gelinmesini bu terör örgütü sağlamıştır. bu kadar hizmet etmiş olmasına rağmen adamı kötü bir şekilde kulüpten bağını kestiler.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.