atatürk

hepsi | bugün   13 entry   -

4

türkiye cumhuriyet nin kurucusu önderidir.türk halkı ona ve kurtuluş savaşı sırasında şehit olanlara minnet borcumuzu ödeyemeyiz

1

ankara'da gözleriyle denizi aratmayan, türkiye tarihinin gelmiş geçmiş en mükemmel insanıdır. her daim saygıyla ve sevgiyle anıyoruz!

1

türklerin ulu lideri, türkiye cumhuriyetinin kurucusu. hem savaşçı hem eğitmen. güce, bilime, geleceğe ışık tutan bir kahraman.

1

atatürk bir dünya lideridir.atatürk demek '' ne mutlu türküm diyene '' diyebilmektir.bize bu gururu yaşatan ulu önder ,sen ölmedin,sonsuza dek kalbimizde yaşayacaksın.

1

ülkemizi şuan ki durumuna getiren büyük önder, kurtarıcı veya hakkında birçok şey söylenebilecek bir liderdir kendisi. birkaç söze sığmaktan çok öte biri.

1

tek kelimeyle ölümsüz.

1

türkiye cumhuriyetinin kurucusu, başöğretmen, ulu önder. 19 mayıs 1881 yılında doğdu. ülkemizin daha yaşanılır, daha adaletli bir yer olmasını sağlayan baş öğretmenimizdir.

2

gelmiş geçmiş en büyük liderdir. kendisini birkaç cümle ile anlatmak mümkün değildir. cumhuriyetin kurucusu, ilke ve inkılapların öncüsü adını tarihe altın harflerle yazdıran ulu önder atatürk'tür.

2

dahi insan,örnek alınası kişi.sadece bir kez bile görmek yeterdi.iyi ki o bıraktığı ülkeyi bugün görmüyor,ya da görüyorsa da gittiği yerden,nasıl gelipte şunları tekrar adam etsem diye düşünüyordur.

1

türkiyeyi muassır medeniyetler seviyesine ulaştıran eşine az rastlanır lider. ruhu şad olsun. izindeyiz.

2

ölümsüz bir kahramandir

0

devletimizin kurucusu türk mareşal. zeki, karizmatik ve oldukça cool. bulunduğu ortamlarda ay gibi parlayan biri. bu milletin başına gelmiş en büyük iyiliktir.

0

türkiye cumhuriyeti devleti'nin kurucusudur. kurtuluş savaşımızın baş kahramanıdır. ilke ve inkılapları günümüzde yaşatılmaya devam etmektedir. saygıyla anıyorum.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.