aşk

hepsi | bugün   15 entry   -

2

kişiden kişiye farklılık göstermeye devam eden bir bağlılıktır fakat aşkın içine de ettiler diyorum.
26319

1

birbirini seven iki insanın arasındaki çekim gücü, kalplerinin hızlıca atması ve birlikteyken geçirilen süre boyunca insanın huzurlu ve mutlu hissetmesinin sebebi çiflerin birbirlerine duyduğu aşktır.

0

öfkeden daha çok korkulan duygu seli...

0

iki kişi arasında sevginin ötesinde olan duyguya denmektedir.

0

aşkı anlatamazsın...

0

aşk tanımlanamaz, anlatılamaz, tarif edilemez en güçlü duygudur. aşkı anlatabilen varsa gerçekten aşık değildir.

0

birine sevgi beslemek ona karşı duygular hissetmek.

1

aşk yaşamdır yaşamda var olmaktır. bir kişiyi namütenahi yani sonsuz bir özlemle özlemek, namütenahi bir tutkuyla sevmektir. kimileri aşık olur kimileri ise aşık olduklarını zannederler.

1

aşk insanların bir birlerine sevgi ölçüsü bakımından daha fazla sevmeleri daha fazla bir şekilde his duymak onun için bir çok şeyi yapmaktır.

1

bir kimseye ya da bir şeye karşı duyulan aşırı sevgi ve bağlılık duygusu.iki ayrı cinsin birbirine karşı duydukları bedensel ve ruhsal güçlü duygu, sevgi ilişkisi.

0

kelimelerle telafuz edilemeyecek fazlasıyla yoğun hissedilen duygu.

1

aşk sevme sevdalanma

0

geçici bir hevestir. gerçek aşk ancak efsanelerde olur. günümüzde ise gerçek aşkın olma ihtimali kalmamıştır. ben inanmıyorum.

0

tutku büyük sevgi anlamına gelir kişiden kişiye göre de farklılık gösterir ilk görüşte aşk yani büyük bir duygu hisseden kişiler çok çok az olmakla birlikte bunları inanan kişiler de vardır aşk olmazsa olmaz.

1

kişide kimyasal değişikliklere neden olan, beynin ve kalbin çalışmasını değiştiren garip bir ruh halidir. delilik hali olduğunu da söyleyebiliriz. aşk bir çok farklı türde karşımıza çıkabilir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.