aselsan

hepsi | bugün   8 entry   -

3

türk silahlı kuvvetlerinin haberleşme cihaz ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla 1975 yılında kurulmuştur. tsk'nın güçlendirme vakfının bir kuruluşudur. 1979 yılında ankara macunköy de üretime geçmiştir.

0

aselsan aş. 1975 yılında tsk nın haberleşme cihaz ihtiyaçlatını karşılanması amacıyla kurulmuş bir kuruluştur.

1

1975 yılında tsk nın haberleşme ile ilgili olarak ihtiyaçlarını karşılamak ve memlekette güvenlik sağlık teknolojileri gibi şeyleri karşılamak amacı ile kurulan bir kurumdur.

0

türk silahlı kuvvetleri' ne destek olması amacıyla kurulmuş özel bir kurumdur. şirket yapısındadır, askerlerimize, milli ve yerli cihazlar ve silahlar üretmekle görevlidir. kar amacı güder.

1

türkiye için çok gizli ve güçlü silahlar üretiyorlar. ülkeye hizmetleri büyük inşallah bir gün bizlerde aselsenda mühendis olarak çalışırz.

0

türkiye askeri elektronik sanayidir türkiye için yeni elektronik parçalar üretmektedir inşallah daha iyi olacak türkiye eselsan sayesinde tabi bizimde bir çaba göstermemiz lazım.

1

askeri malzemeler üreten, silahlı kuvvetleri geliştirme vakfının bir kurumudur. ordumuza teknolojik araç ve gereçler üreterek destek olmaktadır.

1

1975 yılında kurulan vede ülkemizin ordusunun silah ve haberleşme araçlarını temin etmek ve geliştirmek için kurulan kurum.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.