arda turan

hepsi | bugün   10 entry   -

1

eski galatasaraylı, barcelonalı, ve şu an başakşehir sporlu futbolcu.

0

galatasaray alt yapısından yetişen bir futbolcudur. çok başarılı olduğu dönemde barcelonaya transfer olmuştur. barcalenoda çok parlayamamıştır. teknik direktör değişimiyle kadroya girememiştir.

0

galatasarayın bir aralar göz bebeğidir milli takımda ve galatasarayda çok iyi işler çıkararak atletico madride transfer olmuştur ordan da dünyanın en iyi kulüplerinden biri olan barcelonaya transfer olmuştur buraya geldikten sonra hal ve hareketleri değişerek insanların gözünden karaktersiz bir insan olarak kalmıştır galatasaray taraftarının göz bebeği iken şimdi onlar bile kendi takımında istemiyo şuan medipol başakşehir forması giyiyor ve top ona geldiğinde ıslıklayanlar oluyor

0

galatasaray alt yapısında yetişen ve avrupada çeşitli başarılar ve şampiyonluklar yaşayan şu anda başakşehirde oynayan türk milli futbolcu.

0

galatasarayla yıldızı parlayan bir futbolcu. daha ileriki kariyer hayatında önce yükseliş sonra durağanlık olmuştur.

1

1987 yılında fatih terim tarafından 12 yaşında keşfedilen galatasarayın alt yapısında oynayan yurt dışında da oynayan bir futbolcu.

0

türk futbolcudur. süper lig ekiplerinden başakşehir forması giymektedir. genellikle sol kanatta oynayan turan, sağ kanat ile forvet arkası pozisyonlarında da görev yapabilmektedir.

0

bayram paşa diğumlu olan genç yaşta galatasarayda forma bulmuş ve gösterdiği performans ile ispanya ekiplerinden atletico sonra barcelona forması gıyen günümüzde başakşehir forması giyen milli futbolcu.

0

bayrampaşa da futbola başlayan, sonra galatasaray'da oynamaya başlayan sonra da ispanyaya gidip dünyanın en iyi futbolcuların olan birisi .

1

galatasaray futbol takımında yıldızı parlayan ve barcelona gibi yıldızlar topluluğu takıma giden ama kendini bitiren ve şuan başakşehir takımında oynayan futbolcudur.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler