ankara

hepsi | bugün   7 entry   -

0

türkiye'nin başkenti. öğrenci ve memur kendi olarak bilinir ama tam olarak öyle değildir, geniş bir yelpazeye hitap eder. başka sıkıcı gelebilir ama insan eş dost çevre edinmeye başlayınca bağımlılık yapar. hemen her imkanı vardır, istanbul gibi keşmekeş ve trafik problemi yoktur. huzurlu bir şehirdir.

0

kuru soğuğu, kuru sıcağı olan alışveriş ve parklarla dolu bir şehir

0

başkent olması hasebiyle tbmm'nin bulunduğu şehirdir. kanun yapıcılarla birlikte siyasetçileri de içinde taşır. sosyolojik yapısı siyasetten etkilenmektedir. seveni de sevmeyeni de çoktur.

0

türkiye'nin başkentidir. iç anadolu bölgesinde yer almakla beraber en büyük özelliği atamızın mezarının yani anıtkabir'in orada olmasıdır.

0

türkiye'nin başkenti ve ayrıca bir özelliği olmayan soğuk, kaba insanlarla dolu ve medeniyetin milyarlarca yıl sonra bile uğramayacağı tek il olması. anıtkabir dışında da görülmeye değer bir yeri olduğunu düşünmüyorum.

0

türkiye'nin başkentidir byük şehirdir iç anadolu da yer alır.

0

türkiye cumhuriyeti'nin başkentidir. üst düzey kamu kurum ve kuruluşların çoğu bu ildedir. soğuk bir iklimi vardır. ulaşımı kolaydır. yeni belediye başkanı mansur abimdir.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.