ana haber

hepsi | bugün   6 entry   -

1

haberlerin en geniş olarak sunulanıdır. ara haberlerde verilen haberlerin topluca bir haberde verilme işidir. ülkemizde akşam saatlerinde halka sunulan bir haber çeşididir. uzun sürer. geniş ve ayrıntılı haberler yer alır. iyi seyirler.

0

gün içinde gelişen olayları durumları haberleri bularak yada bazı kişiler tarafından videolar gönderilerek saat 7 den saat 8 e kadar gün içinde gelişen önemli olayları bizlere sunar

0

ara haberlerden daha ayrıntılı haberlerin yer aldığı bir haber bültenidir. genellikle akşam saatinde yayınlanır. uzun süreli, geniş haberlerle dolu bültendir. çoğu kanal yayın yapar.

1

televizyonların belli saatlerde yani sabit olarak her gün verdikleri haberlerin yayınlandıkları saatler ve bu saatlerde yayınlanan haberler.

1

eskiden insanların daha bir güvenle baktığı, her akşam saat 7'den 8'e kadar olan günün haberlerinin anlatıldığı televizyon programı.

0

her akşam saat 7'de bize dünyada ne olup ne bittiğini haber veren tek ana haberleri var ve biz bunu televizyonlar karşısında hep birlikte haberimiz oluyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler