akıllı saat

hepsi | bugün   10 entry   -

0

son teknolojik aygıtlarda çalışan android ve iphone özelliği bulunan kolumuza takılabilen cep telefonu tarzı telefon

1

teknolojinin gelişmesiyle yeni yeni aletler çıkmıştır bu da akıllı saat dijital gösterge ile saate bakabiliyorsunuz kurma sıkıntısı yok alarm özelliği var hatta kol saatlerinde sayac vs de vardır

1

insanların neleri yaptıklarını nasıl yaptıklarını kaydeden ve bunlarla ilgili olarak bilgiler veren telefonlarla da uyumlu olan saatlerdir.

0

smartwatch olarak hayatımıza giren hem telefon görüşmesi yapabilen hem de cep telefonlarında yapılabilecek birçok özelliği içinde barındırmakta olan bir cihaz.

0

teknoloji günümüz de çok fazla ilerlediğinden ötürü insanlar artık akıllı saatler kullanmaktadır. kol saatinin aksine nabız ölçer, kalp atışını ölçen, kaç adım attığını dahi ölçen saatler çıkmıştır.

0

akıllı saate gelen mesajları göz ardı edebilir ya da kabul edebilirsiniz.kullanıcı içeriğin tümünü görmek istediğinde, akıllı aktarım sayesinde ekranda görebilmektedir.

1

ilk olarak yaklaşık olarak 20 yıl önce 1998'de samsung tarafından yapılan günümüzde iyice yaygınlaşan teknolojik alettir. ben pebble marka ucuz bir şey kullanıyorum ve memnunum.

0

insanların kalp ritmini nabzını yürüdüğü adımı ölçen son derece gelinmiş teknolojik bir alettir.

0

günümüz teknolojisinde kendini geliştiren efsane teknoloji. adeta telefon yerine geçen akıllı saatler birçok özelliği barındırıyor.

0

son teknoloji ürünlerinden biri. telefon özelliği de olunca daha da mükemmel bir hal alıyor. cep telefonları ile de uyumlu çalışmaktadır. param olsa alırım diyeceğim bir elektronik cihaz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.