akıllı saat

hepsi | bugün   9 entry   -

0

son teknolojik aygıtlarda çalışan android ve iphone özelliği bulunan kolumuza takılabilen cep telefonu tarzı telefon

1

teknolojinin gelişmesiyle yeni yeni aletler çıkmıştır bu da akıllı saat dijital gösterge ile saate bakabiliyorsunuz kurma sıkıntısı yok alarm özelliği var hatta kol saatlerinde sayac vs de vardır

1

insanların neleri yaptıklarını nasıl yaptıklarını kaydeden ve bunlarla ilgili olarak bilgiler veren telefonlarla da uyumlu olan saatlerdir.

0

smartwatch olarak hayatımıza giren hem telefon görüşmesi yapabilen hem de cep telefonlarında yapılabilecek birçok özelliği içinde barındırmakta olan bir cihaz.

0

teknoloji günümüz de çok fazla ilerlediğinden ötürü insanlar artık akıllı saatler kullanmaktadır. kol saatinin aksine nabız ölçer, kalp atışını ölçen, kaç adım attığını dahi ölçen saatler çıkmıştır.

0

akıllı saate gelen mesajları göz ardı edebilir ya da kabul edebilirsiniz.kullanıcı içeriğin tümünü görmek istediğinde, akıllı aktarım sayesinde ekranda görebilmektedir.

1

ilk olarak yaklaşık olarak 20 yıl önce 1998'de samsung tarafından yapılan günümüzde iyice yaygınlaşan teknolojik alettir. ben pebble marka ucuz bir şey kullanıyorum ve memnunum.

0

insanların kalp ritmini nabzını yürüdüğü adımı ölçen son derece gelinmiş teknolojik bir alettir.

0

günümüz teknolojisinde kendini geliştiren efsane teknoloji. adeta telefon yerine geçen akıllı saatler birçok özelliği barındırıyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.