ak parti'nin istanbul'u kaybetmeyi hazmedememesi

hepsi | bugün   13 entry   -

1

bugün itibariyle görülmektedir. a haber'de mesela istanbul seçim sonuçları ile ilgili pek bilgi verilmiyor. şimdi de geçersiz oylara bel bağladılar, onlara yönelik itirazlarını yapıyorlar. ancak er ya da geç kabullenecekler.

2

kazandık deyip ardından itirazda bulunacağız konuşmasına yapan parti,kazanılan maça itiraz mi edilir arkadaş.çevirdikleri oyun gözler önünde.

2

bu gidişle seçimin iptali ile sonuçlanacak bir durum. olur da seçim tekrar edilir bu sefer de ak parti alırsa ülkenin hali ne olacak çok merak edilesi bir durum. millete rezil olduğumuzun resmidir.

3

bir düşman evladı kazanmadı sonuçta akp 25 yıldır yönetiyor zaten seçimlerin tekrarlanması çok saçma olur ekonomiyi de kötü yönde etkiler halk yeni kazanan tarafı da görür iyi yönetemez ise zaten eskiye döner. ülkenin kaybedecek birşeyi kalmadı.

2

hazımsızlık, çekememezlik ve kaybetmenin hüznü var üzerlerinde ne kadar %50 oy aldık deselerde büyükşehirlerin neredeyse hepsini kaybetmenin ülkenin en büyük ve en önemli şehirlerini kaybetmenin acısı var üzerlerinde.

2

hazmedememesinin en büyük sebebi aslında en büyük korkusu kendisi de bir dönem istanbul'da belediye başkanı olduktan sonra hem başbakan hemde cumhurbaşkanı olduğu için aynı yoldan da çok sevilen ekrem imamoğlu,nunda bi daha ki seçimde cumhurbaşkanı adayı olacağından olsa gerek

0

bu gidişle seçimi tekrarlayıp daha fazla oy kaybedecekler

0

hazımsızlık seçimin yenilenmesini doğurur ise hüsranla sonuçlanabilir. hakedenin hakkını vermek lazım. yoksa iflah olunmaz.

2

şu anda hazmedecekleri bir şey kalmadı aslında ama ekrem imamoğluna helal olsun iktidara karşı çok büyük bir zafer kazanmıştır.

1

ortada hile var hazmedememezlik olması normal. hile yapmasınlar inşallah yeniden seçime gidilir. kazanmak için her türlü pisliği düşünüyorlar.

0

hazmedememesinin sebebi bunca hile hurda içinde nasıl olurda sonucu kendi lehine çevirmedikleri yatıyor eminin bunu nasıl olur bizden daha hırsız biri çıkar diye açıklıyordurlar:)

0

büyük ihtimalle seçimlerin iptal edileceği durumdur.

1

adalet ve kalkınma partisinin türkiye de bulunan büyükşehir olan istanbul belediye başkanlığı seçimlerinde halkın seçmemesi üzerine bunu kabullenmemesi anlatılmaktadır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.