ajda pekkan

hepsi | bugün   7 entry   -

1

açıkçası hiçbir şarkısını oturupta dinlediğimi hatırlamıyorum. hangi şarkısı var deseniz sadece aman petrolü bilirim. ama türkiyenin divalarından, süper starlarından kabul edilen, halen -tabiki ameliyatla- genç duran sanatçı.

1

hiç bir şekilde yaslanmayan bir sanatçı diyebilirim . nasıl yaslanmaz yani ninem yaşında ama hala genç kadın ya.

1

saygı duyulası kadındır.nereye gideceğini kendisi bilecek yaştadır.dünya görüşüne ters diye hakaret etmen acizliktir.türk kadınının modernleşme ikonudur.aynı zamanda muhafazakarlara yanaşması onları da modern kadınla tanıştıracaktır.

0

bayanları kıskandıran kadındır. o yaşlarda o enerji o duruş, o görüntü... bayan olup da kıskanmamak elde değildir diye düşüyorum. :-)

0

ajda pekkan aşırı estetiklerle kendini genç ve güzel yapmaya çalışan bir sanatçıdır. şarkılarının güzel oöduğunu söylüyorlar fakat ben hiç dinlemedim.

1

yaşlı ama genç gözüken türk sanatçıdır bir çok müziği vardır. ben güzel olup olmadığı hakkında yorum yapmak istemiyorum çünkü göreceli bir kavramdır.

1

1946 yılında doğmuş ses sanatçısıdır.bir çok estetik ameliyatı yaptırmıştır.bir çok albümü vardır .mesela sen mutlu ol,süper star ,ajda gibi.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler