ahmetesor sözlük

hepsi | bugün   11 entry   -

4

türkiye'nin en kapsamlı bilgi bankası olmak hedefiyle açılan ahmetesor'un sözlük kısmı.

2

umarım kalitesi ve içeriğiyle adından söz ettirir.

3

bakalım nasıl olacak.. umarım üyeler için de kazançlı bir sistem olur ve kazanırız. bence farklı bir uygulama olacak. ama benzer uygulamadan ayırt edici yönleri olması gereklidir. telif vb sorunlar sitenin başını ağrıtabilir.

2

duyurusu 30 dakika önce yapılmasına rağmen günlerce öncesinden entryler girilmiş bir uygulama. nasıl oluyor da giriliyor? ben tasvip etmedim.

3

geç kalınmış bir proje. zira atı alan üsküdar'a geçti. site çok popülerken yapılsa çok daha iyi sonuçlar ortay çıkardı diye düşünüyorum. sitenin eskisi gibi popüler olmadığını düşünüyorum.

2

sağlam bir bilgi kaynağı olabilir.. ilk günden itibaren denetimlerin en iyi şekilde yapılacağını düşünüyorum. ipin ucu kaçırılmaksızın götürülürse herkes için iyi bir bilgi bankası haline gelebilir.

1

sitenin aktiflik seviyesini yükseltecek, kullanıcılarını bilgi donanımı yüksek insanlar haline getirecek başarılı bir bölüm olmuş.

1

kısa sürede insanlara hızlı bir şekilde ulaşacağını düşünüyorum. güzel kullanılırsa çoğu insan için faydalı olacaktır.

1

aslında sözlük gibi olsaymış daha iyi olurmuş dediğim sitenin sözlük kısmı. bence bu sözlük ile site daha fazla eğlenceli olacak ama işin içinde para kazanmak olunca ne kadar popüler olabilir bilmiyorum.

1

sitede sorudan ziyade bilgi alınmasını sağlayan,değişik kelimelerin anlamlarını bulabileceğimiz yer olarak tanımlanabilir.

1

site çok amaçlı bir bilgi sitesi hem öğreniyoruz hem kazanıyoruz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.