ahmetesor'a yeni başlayanlara öğütler

hepsi | bugün   11 entry   -

11

mümkün olduğunca bilgi edinmeye ve bilgini paylaşmaya çalış. kopya içerik girme. ahmetesor site ve sözlük kurallarına dikkat et.

11

önemli olan miktar değil işlev.

7

ben anlamadım nasıl birşey napmamiz gerekiyor

12

yeni başlayanlara kolay gelsin. amaç para kazanmak olmamalı. eğlenmeye bakın.

7

ahmetesor sitesinde soru sorabilir, cevaplar verebilirsiniz. ahmetesor sözlük bölümünde de yazmanız mümkün olabilir. faaliyetlerini size para da kazandırır. ancak site kurallarına ve genel geçer etik kurallara uymanız gerekir. eğer okuyuculara faydalı olma amacını güderseniz gerisi gelir.

8

yeni gelen üyeler soracağı soruları daha önceden sorulmuş olup olmadığını kontrol etmelidirler, 3-4 satırdan kısa yanıtlar vermeliler ayrıca soracakları soruların kategorilerini doğru seçmiş olmaları gerekmektedir, ayrıca soru ve yanıtlarda bulunmadan önce sitenin kullanım klavuzunu okumaları onlar için daha iyi olabilir.

4

siteye hoş geldiniz
hesabınızın onaylanması için en az 10-15 soru cevaplayın ,acele etmeyin.düzenli olarak cevaplamaya devam edin ve soru sorma hakkınız geldiği zaman sorulmayan ,herkesin cevap verebileceği sorular sormaya çalışın.
sitede iken eğlenmenize bakın,aldığınız bonuslar sizi daha çok mutlu edebilir.ap leri arttırmak için özgün sorular sorun ve cevaplar yazın.

4

kendi sorunu ve yanıtını da oylayabilirsin.
ama dikkatli oyla, çünkü bir defa oylayınca değiştirilemiyor.

yanıt verdiğin soruları ve senin soruna yanıt verenleri oyla.
böyle yapmazsan üyeler senden uzaklaşır.

bildirimlerden sildiklerin geri gelmiyor.

benim en büyük yanlışım, sorularımın ve yanıtlarımın linkini kaydetmemek oldu.
çünkü profilinde sadece son sorularyanıtlar vardır.
eskilerini ara ki bulasın.
:(

2

ahmetesor sitesindeki yorumların özgün olacak başkasından yararlanmadan ne aklından ne geçiyorsa düzgün bir ifade ile yorumlayacaksın, sitede çok zaman geçireceksin, bütün kategorilerde aktif olmak için çalışırsan daha fazla ap biriktirirsin.

1

her şeyden önce bilğinin doğru ve güvenilir olması ve kopya içerik girmeden özgün düşüncelerini üyelerşi rencide etmeden ve kırmadan uzun cümlelerle ve imla kurallarına uygun olarak cevaplarsan ap kazanır ve kazanc elde ederek para kazanırsın. tek dikkat etmen gereken amacının eğlenmek olup eğlenirken de para kazanmak istemen olacaktır.

1

diğer sitelerden birebir çalıntı kopya içerik girmemeleri,
fikirleri yoksa da gereksiz şeyler yazmamaları,
araştırmadan saçma sapan fikrim yok, bilmiyorum gibi cevaplar yazmamaları,
yazmak için de saçma sapan cevaplar verip komik duruma düşmemeleri gerekiyor.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.