ahmetesor

hepsi | bugün   19 entry   -

3

ahmetesor bir sosyal soru sorma ve cevap verme platformudur.

1

ahmetesor sitesi soru sorma ve sorulan sorulara cevap vererek para kazanma sosyal platformudur.

0

ahmetesor soru ve cevap etkinlikleri sağlayarak üyelere kazanç sağlıyor. gizlilik politikasına önem veren sosyal bir mecra. siteye yatırım olmadan paralar kazanıyorsunuz. çok ciddi rakamlar olmasa da, kullanışlı ve canı sıkılanlar için güzel bir ortam.

2

youtube da bir video ile tanışdığım, araştırmalar sonucu katılmaya karar verip, iyi ki de o videoyu izleyipte keşfettim dediğim, istediğini sorabildiğin, istediğin soruya cevap verebildiğin vakit geçirirken araştırıp birşeyler öğrendiğin ve emeğinin karşılığını alabildiğin tek adrestir.

1

soru sorup ,cevap verebildiğin,öğrenirken,eğlenip aynı zamanda para kazanılan bir site.

2

ahmetesor birbirinden farklı kategorilerde sorular sorup cevaplaya bildiğimiz cevaplardan ap kazanıp 50 tl geçtiğinde ödeme alabileceğimiz özgün bir platform

1

ap kuru neden düşük, neden kazanamıyorum, 100 cevap yazdım hiç ap kazanamadım gibi konularda takılıp kalmak yerine, gerçekten kalitesi ön planda olan soru, cevap, sözlük başlığı ve entrysi giren yazarların ahmetesor ap algoritması gereğince daha iyi kazandığı platform.
ayrıca internetten yer alan bir çok para kazandırdığını iddia eden site ve uygulamaların aksine, gerçekten kazandıran ve kısa sürede yok olup gitmeyecek platformdur.

2

ahmete sor sorarken öğrenirsiniz cevaplarken öğrenirsiniz gruplarda dayanışmayı öğrenirsin sözlükte bilmediklerini farklı anlamlarının tamamını görürsün bilgi olarak diğerlerinden 1 adım öndesin ap ler senin tescilli kazancın

1

ahmete sor bilgilendiren,eğlendiren,eğlendirirken kazandıran bir site.farkında olmadan bağımlısı oluyorsunuz.güzel dostluklar var,dayanışma var.iyi ki var.

1

insanların soru sorup,cevaplarken aynı zamanda sanal ortamda sosyalleştiği ek olarak ek gelir sağladığı paylaşım platformudur.

0

arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım para kazandıran sosyal platform. henüz birşey kazanamadık ama bakalım. :)

0

soru sorup başka insanların sorularını yanıtlayıp para kazandığımız site.

0

şu anda içinde bulunduğumuz ve soru cevap yazarak ve soru sorarak para kazanma sistemidir. borsa hâlindedir para birimi ise ap (ahmetesor parası)' dır.

1

ahmetesor para kazandıran bir sosyal platformdur.ahmetesor'da soru sorarak ve soru cevaplayarak para kazanılır.

0

soru sorarak, cevap yazarak, yayın, sözlük vb. yollarla ap kazanıp sonra ise ödeme alınan bir sitedir. son 2 aydır kullanıcı sayısı çok azalmıştır. bu azalmada ap kuru ve sitenin yeni uygulamaları etkili olmuştur. durum hala düzelmemiştir. site gün geçtikçe kan kaybediyor. eylül ayından beri buradayım. biliyorum.

0

aktif oldukça kazandıran, soru/cevaplarda bonusları olan, referans katkıları ile hem kazanmak/hem kazandırmak düşüncesi olan, yarışmalarla aktifliği artan, para kazandırma formatında sosyal mecra.
üç aydan fazladır da burada olan biri olarak beklenen en önemli değişikliğin yani ap kurunun artmaması oldukça sıkıntı.

0

şuanda ahmetesor hem bilgimizi geliştiriyor hem de ufaktan da olsa para kazandırmamızı sağlıyor eğer aktif biriysek ufaktan değil hızlıca para kazandırıyor

0

sosyal bir platform gibi milletle soru sorup cevap yazıp para kazanabileceğimiz güzel bir uygulama

0

üyelerin soru sorup cevap vererek para kazanacağını sağlayabileceği sitedir oldukça güvenilir bir sitedir bu siteye sadece para kazanmak amacıyla değil bir şeyler öğrenmek için de gelinmeli.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.