ağrı kesici

hepsi | bugün   17 entry   -

1

ağrı kesici bir çok insanın belli başlı tedaviler esnasında kullandıkları ve ağrılarını giderdikleri ilaçların genel adıdır.

0

insanların veya hayvanların ağrıyan bölgelerinin geçici olarak ağrımaması için kullanılan, damardan, kalçadan iğneyle verilebilen, ağız yoluyla alınabilen ilaçlardır.

1

insanların vücutlarında bazı yerlerinde bazı sebepler ile meydana gelen ağrıların geçirilmesi düzeltilmesi için kullanılan bir çeşit ilaçlardır.

0

ağrılar için kullanılan ilaçların genel adıdır. birçok farklı ilaç markası vardır. vücudun farklı yerlerindeki ağrılar için farklı türleri vardır. genel ağrı kesiciler çok kullanılır.

1

herhangi bir ağrıyı kesmek için kullanılan ilaçlardır.farklı bölgedeki ağrılar için farklı tür ilaçlar kullanılmaktadır.

0

nöronlar arasında uyuşma sağlayarak , acının hissedilmemesini sağlayıp daha sonra da bu acıyı psikolojik olarak unuttura ilaç.

0

birçok ağrı kesici türü vardır. ben şu ana kadar en etkili gördüklerimden dolorex galiba. ağrıyı anında kesiyor.

0

ağrın nerede olursa canın orada olurmuş çok bilimsel konuşamayacağım ama şiddetli ağrı çekmeyen morfin tadını bilmez çantamdan da ayırmadığım şeydir ağrı kesici

0

insanların ağrılarını dindirmek için kullandıkları ilaçtır.

0

ağrıları kesmek ve bir süreliğine durdurmak için kullanılan bitkisel kaynaklı ilaçlardır.

0

baş ağrısı ya da vücudunun bir yeri ağrıdığında o ağrının geçmesi için kullandığımız o ağrıyı dindirmesi için kulladnığımız bir haptır

0

çeşitli ağrıların giderilmesinde kullanılan hap.

0

herhangi bir bölgemiz ağrıdığında kullandığımız haptır ilaçtır ama ben tavsiye etmiyorum

0

ağrıcı kesici bir ilaç türüdür. vücudumuzda bir yerimiz ağrıdığında ağrısı kesici içeriz ve yapın içindeki etkenler ağrıyan yerimizi 1 saat içeresinde iyileştirir.

0

vücudumuz da neresi ağrırsa ağrısın mutlaka bir ilacı var ve o ilacın o ağrıya nasıl iyi geldiğini yada o bölgenin ağrısını nasıl düzeltebildiğini düşününce diyorum ki çok efsane bir iyileştirme özelliği ile iyi ki ağrı kesiciler var.

0

vücudumuzda ağrıyan baş karın neresi ağrıyor ise onlar için kullanmış olduğumuz ayrı ayrı gruplarda bulunan ilaçlardır hap şeklinde olur.

0

insan vücudunda ağrı oldugunda kullanılır.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.