abur cubur

hepsi | bugün   13 entry   -

1

yemek için yenen,yemek yerini tutmayan,zararlı atıştırmalıklardır.

1

bir yemek çeşididir.ama bu yemek çeşidi genelde sağlıklı olmayan yada bu yiyecek çok çabuk olarak yapılabilen yiyecek çeşididir.

0

açlık hissini bastırmak için tüketilen paketli yiyeceklerdir. sağlıklı beslenmenin önündeki en büyük engel abur cubur yeme alışkanlığıdır. zira abur cuburlar sağlıksız yiyeceklerdir. siz siz olun çok fazla tüketmeyin.

0

abur cubur, sağlığa zararlı, aşırı yağlı, yüksek kalorili ve aşırı şekerli, protein, vitamin ve mineraller bakımından çok az olan yarardan çok zararı olan yenilen yiyecekler için kullanılır.

0

sağlığa hiç bir faydası olmayan, doyurucu bile olmayan, doymamış yağ mı doymuş yağ mı şu an bilemiyorum içerisinde olan, çin tuzu gibi ne kadar sağlıksız şeyler varsa abur cubur ürünlerde bulunan çeşit çeşit atıştırmalıklardır.

1

insanların her hangi bir zamanda hemen yenilen bir yemeklere verilen addır.yani yararlı mı yararsız mı bakılmadan yenen yiyeceklerdir.

0

sağlıksız zarali yiyecek ve içecek.

0

vücuda zararlı yiyecek ve içecek.

0

vücuda hiçbir yararı olmayan sağlıksız yiyeceklerin abur cubur denilir cips çikolata gofret gibi yiyecekler abur cuburdur

0

çoğunun içinde çin tuzu gibi kanserojen madde bulunan kola,jelibon,cips,çikolata, bisküvi gibi paketlenmiş gıdalardır.yarardan çok vücuttaki organlara zarar verirler.jelibondaki sığır jelatini, renklendirici, koladaki asit, cipsteki çin tuzu ve yanmış bazı cipsler, fazladan tuz ...bunların hepsi sadece organlarımızı yorar.ve yağlanmaya sebep olur.

0

açlık hissettiğimiz zaman tükettiğimiz paketli yiyeceklerdir. eğer karnınızı abur cubur ile doyuruyorsanız çok yanlış yapıyorsunuzdur. abur cuburlar sağlıklı şeyler değildir. sakın ha sakın sık sık tüketmeyin.

0

aşırı yağlı olmasının yanısıra protein ve vitamin mineralleri çok az içeren ve yararı gözetmeksizin rastgele yenilen sağlığa zararlı ve dikkatsiz pişirilmiş
yiyecekler için kullanılan terimdir.

0

yararlı olduğu düşünülmeden yenen yiyeceklerdir. bunların kişiye faydası yoktur. rastgele önüne ne gelirse yenir.insana zarardan başka faydası bulunmaz.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.