aamir khan

hepsi | bugün   4 entry   -

0

hint oyuncu, yapımcı ve yönetmen. mohammed aamir hussain khan orjinal adıdır. muhteşem filmleri ve aldığı ödüller ve takdir edilesi oyunculuğu ile bir filmi baştan sona bütünleştiren ender kişiliklerdendir. bütün filmleri izlemeye değer, 3 idiots özellikle başarı isteyenler için dönüm noktası olacak türden bir film.

1

hint film dünyasının son zamanlarda parlayan yıldızıdır. hem oyunculuğu hem yönetmenliği hem de senaryolarıyla film sektöründe sağlan bir yer edinmiştir. ülkemizde de hayranları vardır. ülkemizi de ziyaret etmiş ve bir yarışma programında yarışmıştır.

1

hintli bir kardeşimiz türkiye'ye geldiğinde çok sevdiğini beyan etmiştir kendi ülkesinde de oldukça popülerdir

0

boksta 60 kg sikletinde efsane olmaya aday, 17 yasindaki saf yetenek. pakistan asilli britanyali amir kardesimiz, ingilizler tarafindan efsane naseem hamed ile karsilastirilmaktadir; naseem'in simarik tabiyatindan pek hazetmeyen amir bunu pek sevincle karsilamamaktadir o ayri konu. asli olan pakistani ve baba tarafindan vatandasligi bulunan amerikayi geri cevirip yasadigi ulke olan ingiltere icin ringde olmasi sebebi ile bircok ingilizin hastasi oldugu bir karakter olan amir, su an suren atina olimpiyatlari cercevesinde an itibari ile sikletinde yari finale yukselmis -ki ceyrek final macini ilk round bitmeden hakem karari ile (rakibi olan koreliyi hafiften madara ederek) kazandigini belirtmen gerek- gerek maci izleyenleri gerekse yorumculari aska getirmistir. kendisinin fenomen olacak kadar basarili olacagini ongormekle beraber, bu yasta bu yetenege de maasallah diyorum.

Bilgi, eğlence ve arkadaşların burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler